Czego szukasz?

Weekendowa Zajawka, czyli zaplanuj rodzinny weekend w Warszawie (9 – 10 listopada)

Listopad obfituje w długie weekendy, ledwo skończył się jeden, a przed nami już kolejny, to dopiero życie! 🙂 Początek tygodnia to idealna chwila, żeby pomyśleć o planach na jego zakończenie. Dlatego wyjmujcie notatniki lub kalendarze i łapcie Weekendową Zajawkę obfitującą w wspaniałe aktywności i pomysły na spędzenie czasu całą rodziną.

Mam dwie przypominajki:

  • każda nazwa wydarzenia jest równocześnie linkiem do strony organizatora – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wystarczy kliknąć 🙂
  • odbiorcy newslettera Weekendową Zajawkę dostają… dwa dni wcześniej! W każdy poniedziałek wieczorem na maila trafia link, co daje więcej czasu do namysłu i więcej wolnych miejsc do wyboru.

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

.

.

sobota, 9 listopada

Czemu w studni woda dudni. Mit o Kościeju nieśmiertelnym

#tarabajanie#tarabuk#czemuwstudniwodadudni
9 listopada, sobota, godz. 12:30
WSTĘP WOLNY
Zapraszamy dzieci do Tarabuka w Teatrze Lalka na 10 spotkanie z cyklu „Czemu w studni woda dudni… tradycyjne opowiadanie mitów słowiańskich, baśni i legend polskich”.
Tym razem Anna Iwanowska -Bułat opowie legendę „O Kościeju nieśmiertelnym”. Podczas warsztatów dzieci będą lepić jaja z gliny.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o rezerwację miejsc:
tarabuk@tarabuk.pl z tytułem „Legenda o Kościeju”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Już tu są! Spotkaj swoich Superbohaterów.

Od 30 października do 9 listopada na wszystkich fanów komiksowych superbohaterów czeka niemała gratka!

Wyjątkowa wystawa figur najbardziej znanych superbohaterów Marvela i DC.

Przyjdź do Atrium Targówek i spotkaj SPIDER-MANA, IRON MANA, HULKA, WONDER WOMAN i wielu innych!

Zrób sobie zdjęcie i poczuj się jak jeden z nich.

Dodatkowo w strefie gier stoczysz walkę o uratowanie świata, grając na PlayStation i zdobędziesz niespodziankę!

Strefa gier jest czynna w dniach 30-31 października oraz 4, 5, 6, 7, 8, 11 listopada w godzinach 12-18, a 2, 3 i 9listopada w godzinach 11-19 (obok salonu home&you). Wystawę można zwiedzać od 30.10. do 9.11. w godzinach otwarcia centrum.

Zapraszamy!

#JestemM

Już 8 listopada oficjalna premiera „#Jestem M. Misfit” z Sylwią Lipką w roli głównej i plejadą gwiazd! 🤩
Zobacz to na żywo w Cinema City Arkadia lub obejrzyj transmisję live w pozostałych lokalizacjach. 🔥
Bilety: www.cinema-city.pl/filmy/jestem-m-misfit

Motylarnia w Galerii Północnej

Kto z nas nie marzy o egzotycznych podróżach? Spacerach szlakiem lasów tropikalnych, pełnych rajskich ptaków, kolorowych motyli i bujnej roślinności? A co jeśli nie musielibyście wyjeżdżać z kraju, aby choć trochę poczuć ten niesamowity klimat? W naszej motylarni 🦋 to możliwe!

Zapraszamy do jedynej na Mazowszu motylarni 🦋🦋🦋, która znajduje się na pierwszym piętrze galerii, w pobliżu rzeźby Wir. Na miejscu spotkacie kilkadziesiąt egzotycznych motyli, które zaskoczą Was zarówno swoim rozmiarem, jak i niespotykanymi barwami!

W motylarni będziecie mogli zobaczyć różne gatunki motyli z dalekich zakątków świata – Ameryki Południowej i Azji Południowo – Wschodniej, ale także z Australii czy Afryki,

Sprawdźcie szczegóły na http://galeriapolnocna.pl/wydarzenie/kolorowy-swiat-motyli.
Motylarnia zostanie przystosowana specjalnie do potrzeb przebywających w niej owadów. Panować w niej będzie specjalny mikroklimat stwarzający motylom idealne warunki do życia.

Koszt wstępu:
▪ bilet normalny: 5 zł,
▪ bilet ulgowy: 2 zł,
▪ dzieci do 100 cm wzrostu: wstęp jest bezpłatny.

Przy wejściu do Motylarni znajduje się tablica z godzinami wejść. Można na niej sprawdzić dostępne terminy, wybrać dogodne godziny zwiedzania, a następnie wykupić bilety w znajdującej się obok kasie. Bilety sprzedawane są od 9:45 na konkretną godzinę zwiedzania w bieżącym dniu do momentu wyczerpania puli dostępnych miejsc dla zwiedzających Motylarnię. Nie ma możliwości zakupu/rezerwacji biletu na następne dni. Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona i wynosi:
▪ 460 szt. dziennie, od poniedziałku do soboty
▪ 420 szt. w niedziele handlowe (Motylarnia w niedziele niehandlowe jest nieczynna).

Zapomniane zawody Warszawy | Warsztaty rodzinne

⚒️ Poznajcie historię, narzędzia i tajemnice dawnym mistrzów rzemiosła! Na warsztatach całą rodziną wcielicie się w rzemieślników. Razem poszukamy ich wyrobów w gabinetach muzeum.

Zaprojektujecie i wykonacie własny przedmiot według wskazówek, jakie mistrzowie przekazywali swoim uczniom. 🔨 Dzięki temu poznacie nowe słowa: cech, terminowanie, majstersztyk.
Poznajcie nowe techniki i materiały, które rozwiną zdolności manualne, poszerzą horyzonty i rozwiną wyobraźnię – a to wszystko podczas wspólnej zabawy!

🧒 DLA KOGO: rodziny z dziećmi w wieku 7–10 lat
⌚ CZAS TRWANIA: 60–90 minut
🎟️ WSTĘP: 10 zł/dziecko (dorosły opiekun: wstęp wolny)
📍 MIEJSCE SPOTKANIA: kasy w kamienicy nr 42

📅 TERMINY: druga sobota i niedziela w miesiącu:

🏆 9 listopada (sobota), godz. 11.00 i 15.00
🏆 10 listopada (niedziela), godz. 11.00
🏆 Złotnik

🏆 Złotnik (9, 10 listopada)
Złotnicy mieszkali w mieście, czy na jego peryferiach? Jakich narzędzi używali na co dzień? Czy wytwarzali przedmioty wyłącznie ze złota? Czyje tygle znaleziono w jednej ze staromiejskich latryn? Podczas warsztatów poznamy proces tworzenia przedmiotów z metalu w dawnej pracowni złotniczej, a także wykonamy zaprojektowane przez nas ozdoby.

Dzieci z Bullerbyn w BOK

Najpopularniejsza bajka dla dzieci w Warszawie, którą od września zagramy w Białołęckim Ośrodku Kultury (Głębocka 66).

Familijny spektakl wiernie oddający klimat powieści Astrid Lindgren. Opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn zna niemal każdy, bo powieść Astrid Lindgren to szkolna lektura a zarazem jedna z ukochanych książek dzieciństwa wielu pokoleń. Teraz dziadkowie, rodzice i dzieci mogą obejrzeć jej sceniczną wersję. Na przedstawienie zapraszamy dzieci od lat 5.

Na spektaklach granych od poniedziałku do piątku obowiązuje rezerwacja miejsc:
tel. 22 10 11 613/616
bilety@teatrsyrena.pl

Zajęcia Mindfulness dla dzieci 4-8 lat metodą Eline Snel

Szanowni Państwo,

Z wrześniem tego roku wprowadziliśmy do naszego przedszkola międzynarodowy program mindfulness „Uwaga, to działa”, metodą Eline Snel, autorki światowego bestsellera „Uważność i spokój żabki”.

Czym jest mindfulness?

Mindfulness jest naturalną umiejętnością bycia obecnym i uważnym w danej chwili. Bycie świadomym promieni słońca na skórze, wiatru we włosach. Dzięki uważności mamy lepszy kontakt ze swoim ciałem i umysłem. Z ciekawością ale bez oceniana, uważność uczy nas zwracania uwagi na nasze uczucia, myśli i sygnały płynące z ciała tak długo jak one trwają. Jest to wyjątkowo cenne w czasach ciągłego natłoku zadań i myśli. Uważność oprócz bycia obecnym tu i teraz, to również być ciekawym, otwartym i życzliwym dla siebie i innych.

Dzieci tak samo jak dorośli przeżywają różnego rodzaju emocje i stresy, są przeciążone ilością bodźców dookoła a to z pewnością nie sprzyja odpoczynkowi. Zajęcia z uważności metodą Eline Snel zostały wprowadzone niemal do każdej szkoły podstawowej w Holandii i są częścią programu edukacyjnego. My także planujemy aby ten program stał się stałym, codziennym elementem naszego przedszkolnego dnia. Ponieważ bardzo wierzymy, że metoda ta może przynieść wiele dobrego dzieciom, postanowiliśmy wprowadzić trening uważności dla naszych absolwentów i dzieci z poza przedszkola.

Trening uważnośći „Uwaga to działa” jest 8 tygodniowym kursem, przeznaczonym dla dzieci w wieku 4-8 lat i jest wzorowany na treningu MBSR Jona Kabat-Zinna (poparty licznymi badania naukowymi).

Początek zajęć:

Zajęcia będą odbywać się u nas w przedszkolu przez 8 tygodni , w soboty w godzinach 10-10:50, począwszy od 26 października. Liczba miejsc w grupie: 10 osób.

Prowadząca: Aldona Walach, nauczycielka mindfulness Metody Eline Snel © „Uwaga, to działa!”,

Wokół królewskiego dworu – warsztaty dla dzieci

miejsce zbiórki: Sień Wielka

godz. 11.00

cena: 5 zł (dla każdej osoby)
UWAGA: ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy, aby jednemu dziecku towarzyszył maksymalnie jeden opiekun

9 listopada 2019 r . – „Czy trudno być aktorem? Teatr w czasach Władysława IV” – warsztaty dla dzieci i przedstawienie teatralne
Prowadzenie: Agnieszka Lichacz

14 grudnia 2019 r. – „W poszukiwaniu kamienia filozoficznego”. Alchemia w czasach Wazów
Prowadzenie: Maja Laskowska

Historie zmyślone. Wystawa kolaży Gusi Szlachciak

Najciekawsze historie to te niedopowiedziane – te, w których możemy sami znaleźć swoje zakończenie.

W gazetach płyną rzeki myśli – reportaże z odległych krain, niezwykłe opowiadania, artykuły o rzeczach wcześniej nieznanych – a przy każdej z nich kolory, tańczące zdjęcia idealnie dopełniające wrażenia z czytanych słów. Co by się stało, gdyby z każdej tej historii zabrać mały kawałek? Gdyby stworzyć nową opowieść z ułamków tych poprzednich?

Historie zmyślone to wystawa przedstawiająca wybrane prace autorki z ostatnich dwóch lat. Kolaże analogowe stworzone m.in. z archiwalnych numerów National Geographic, albumów o Warszawie, Berlinie, czy też Massachusetts, książek o fotografii, o designie z lat 80, z pocztówek i ulotek. Książkowe i gazetowe inspiracje, to własne stare prenumeraty artystki oraz perełki zakupione w przeróżnych antykwariatach w Polsce i za granicą.

Gusia Szlachciak (ur. 1999) – studiuje na III roku na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Kolaże tworzy od paru lat, zainspirowana pracami swojej mamy, wiszącymi na ścianach jej rodzinnego domu. Uwielbia surrealizm oraz rzeczy niezwykłe i
niecodzienne. W wolnym czasie projektuje również ilustracje prasowe do polskich czasopism.

Warsztaty kulinarne dla dzieci- kuchnia molekularna

„Sweet Science” to cykl warsztatów, w których łączymy sztukę kulinarną i naukę. Wyostrzamy węch, smak i dotyk, aby stworzyć artystyczne desery kuchni molekularnej, a wnikliwym okiem naukowca przyglądamy się produktom, z których korzystamy.

Prowadzone w formie atrakcyjnych, multimedialnych warsztatów zajęcia staną się okazją do poznania struktury i właściwości substancji, których połączenie pozwala tworzyć bajecznie kolorowe, niecodzienne desery, podobne do tych serwowanych w najmodniejszych restauracjach kuchni molekularnej.

Angażujące eksperymenty z pogranicza chemii i fizyki, w połączeniu ze sztuką kreacji własnych, wyjątkowych deserów to doskonała zabawa i przeżycie poznawcze.

Art&Lab „Sweet Science” to cykl warsztatów, w których łączymy sztukę kulinarną i naukę – tworzymy artystyczne desery kuchni molekularnej oraz wnikliwym okiem naukowca przyglądamy się produktom, z których korzystamy – poznajemy ich strukturę i właściwości.

W menu: słodki kawior, owocowe spaghetti, dymiące koktajle – to tylko niektóre z wyjątkowych deserów jakie przygotujemy podczas warsztatów SWEET SCIENCE.

Teatr zapewnia wszystkie materiały do przeprowadzenia warsztatów.

Wiek uczestników: 7+, młodsze dzieci uczestniczą w warsztatach pod opieką osoby dorosłej.

Czas trwania: 90 min.

Smyko-Multisensoryka® szkolenie I stopnia Warszawa

Zapraszam na szkolenie certyfikacyjne SMYKO-MULTISENSORYKA®, które uprawniają do prowadzenia zajęć mutisensorycznych wg. mojego autorskiego programu 🙂

Zawartość merytoryczna szkolenia:
– Podstawowe informacje dot. rozwoju małego dziecka.
– Najczęstsze błędy popełniane przez rodziców w kontekście rozwoju psychomotorycznego.
– Teoria integracji sensorycznej.
– Zasady stymulacji sensorycznej małego dziecka.
– Profil sensoryczny dziecka – wstępne określanie preferencji sensorycznych.
– Metodyka prowadzenia zajęć wg. programu Smyko-Multisensoryka®.
– Zabawy, zabawki, materiały – stymulujące zmysły dziecka.
– Ćwiczenia praktyczne.

Do czego uprawnia szkolenie?

Po ukończeniu 18 godzinnego szkolenia certyfikującego uczestnik otrzymuje – Certyfikat ukończenia szkolenia I stopnia, który uprawnia do:

– prowadzenia zajęć wg autorskiego programu Smyko-Multisensoryka® (objętego prawami autorskimi)

– używania znaku słowno-graficznego chronionego przez Urząd Patentowy RP z nazwą zajęć

– używania na zajęciach autorskiej ścieżki dźwiękowej – napisanej specjalnie na potrzeby tego programu, przez muzykoterapeutów. Są to utwory muzyczne, przypisane poszczególnym częściom zajęć i są objęte oraz chronione wyłącznymi prawami autorskimi.

Co daje to szkolenie uczestnikowi?

• Oszczędzasz czas, ponieważ w ciągu 18 godzin szkoleniowych/16 zegarowych przekazuję Ci moją wiedzę oraz doświadczenie, które zabierałam przez wiele lat mojej pracy.

• Masz poczucie komfortu – dostajesz pełny pakiet szkoleniowy, opracowany przez specjalistę, który został sprawdzony również w praktyce.

• Prowadzisz prestiżowe zajęcia / aktualnie na topie – które są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

• Zyskujesz wiedzę, praktykę, wszystkie potrzebne materiały i informacje praktyczne – czyli całe moje „KNOW-HOW”.

KAŻDY UCZESTNIK SZKOLENIA OTRZYMA KSIĄŻKĘ pt „SENSORYCZNE NIEMOWLĘ”, której prowadząca szkolenie jest współautorką 🙂

LInk do opisu książki – https://mamania.pl/product-pol-437-Zapowiedz-Sensoryczne-niemowle.html

Mali przyjaciele książek

Księgarnia Świat Książki wraz z Galerią Północną serdecznie zapraszają na cykl warsztatów pt. Mali Przyjaciele Książek! Gwarantujemy świetną zabawę dla dużych i małych czytelników!

Przygotowaliśmy dla Was następujące tematy warsztatów:

09.11.2019 – W willi Śmiesznotce – szaleństwo z Pippi;

Hubertus na wesoło 9 listopada

Impreza dla każdego, dla całych rodzin i samotników, dla jeżdżących i niejeżdżących, dla smakoszy swojskiego jadła i dla tych co są na diecie, dla tańczących i siedzących. Liczy się tylko dobry nastrój i chęć spędzenia czasu na świeżym powietrzu wśród koni i przyrody i pozytywnych ludzi. ZAPRASZAMY !!!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny „Mały Książę”. Rodzinny Spektakl

Teatr Piasku zwyciężczyni Mam Talent – Tetiany Galitsyny 09.11.2019r. w Warszawie 👨‍👩‍👧‍👦🎉
Kup bilety online na 👉 https://teatrpiasku.pl/mk/warszawa 💫
Historia Małego Księcia, malowana piaskiem, światłem i na wodzie 🎨
Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny – Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki 👏
Zapraszamy całą rodzinę na spektakl malowany piaskiem, światłem i na wodzie.
Przyjdź i zobacz na żywo to niezwykłe widowisko!
Nie pozwól, by ominęło Cię takie wydarzenie!
Kup swój bilet już dziś 👉 https://teatrpiasku.pl/ 💥

Sobotnie zajęcia dla dzieci w Parku Żeromskiego

Zapraszamy dzieci w wieku 3-9 lat na nasze cotygodniowe sobotnie zajęcia ogólnorozwojowe w Parku Żeromskiego!

Uczestników treningów dzielimy na 4 grupy:

🐥 GRUPA MINI (rocznik 2016), zajęcia w godzinach 10:00-11:15

<(„) GRUPA ŚNIEŻYNEK (roczniki 2015-2014), zajęcia w godzinach 10:00-11:30

🐰 GRUPA JUNIORÓW (roczniki 2013-2011), zajęcia w godzinach 10:00-11:30

🐼 GRUPA JUNIORÓW STARSZYCH (rocznik 2010 i starsi)
o ile zbierze się min. 5 os., zajęcia w godzinach 10:00-11:30

♥ Dla debiutantów: pierwszy trening za darmo! ♥

Narciarstwo 🎿 i góry kochamy miłością totalną i to właśnie pod sezon narciarski chcemy zbudować kondycję. Ale poprzez nasze treningi chcemy pokazać dzieciom możliwie jak najwięcej sportowych zajawek, wszechstronnie ich rozwinąć (fizycznie i społecznie) i pokazać jaki świat (w tym świat sportu) jest różnorodny i piękny!

⚽ SPORT TO ZABAWA, CIESZMY SIĘ NIM!
⛳ SPORT MA TYSIĄCE ODMIAN!
🎾 ODKRYWAJMY JE, A PRZY OKAZJI SWOJE TALENTY!

To właśnie myśl przewodnia, która towarzyszyła nam tworząc program cotygodniowych zajęć dla dzieci. Dlatego podczas naszych treningów będziemy biegać, pokonywać tory przeszkód, ćwiczyć równowagę i koordynację, tarzać się w trawie i śniegu, jeździć na łyżwach i na rowerach 🚲, poznawać tajniki sztuk walki 🥋🥋 i samoobrony, a nawet szermierki! Słowem – będziemy próbować przeróżnych aktywności i genialnie dobrze się bawić!

Zajęcia prowadzą nasi zaufani, Snowflake’owi trenerzy (instruktorzy rekreacji ruchowej z doświadczeniem w pracy z dziećmi) oraz gościnnie „trenerzy specjalni”, czyli eksperci od danej dyscypliny.

Salon zabaw improwizowanych

Improwizacje Chopina są tyleż słynne, co tajemnicze. Ze względu na ich ulotny charakter niewiele możemy o nich z całą pewnością powiedzieć. Wiemy jednak, że najczęściej rozgrywały się w przestrzeni salonu i niejednokrotnie miały ludyczny charakter.

Wiemy też, że nieraz stawały się okazją do natchnionego zapamiętania się w muzyce pianisty i słuchaczy, którzy mieli szczęście się mu wówczas przysłuchiwać.

W naszym salonie zabaw improwizowanych tworzymy dla dzieci przestrzeń do spotkań z muzyką, które poprzez zachętę do wspólnej improwizacji pobudzić mogą do pierwszych muzycznych zachwytów i rozbudzić ciekawość popychającą do bliższego poznania świata mniej lub bardziej uporządkowanych dźwięków.

9.11, g. 11.30 – Teatr i matematyka
7.12, g. 11.30 – Słuchowisko i grafika
11.01, g. 11.30 – Rytm i komponowanie

Prowadzenie i oprawa muzyczna: Dagna Sadkowska i Paweł Szamburski

Sala Koncertowa i sala edukacyjna Muzeum Fryderyka Chopina
Koszt zajęć: 24 zł (1 dziecko + 2 opiekunów)
Bilety dostępne na: bilety.nifc.pl

Warsztaty Edukacyjne Z Alpakami

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty
z alpakami

🦙🦙🦙🦙🦙

czas trwania ok.30-45 min
____________________
Podczas warsztatów z tymi sympatycznymi zwierzętami rozwijamy doznania sensoryczne, ćwiczymy motorykę małą i dużą, wzbogacamy słownictwo, poszerzamy wiedzę przyrodniczą, dzieci uczą się szacunku do zwierząt.
____________________

📌Proponujemy cykliczne warsztaty raz w miesiącu

📌Zaczynamy od 9 listopada godz.11.00

📌Pierwsze spotkanie to warsztaty o emocjach
– jak alpaka wyraża emocje, jak dzieci wyrażają emocje, które emocje są przyjemne a które nie

Warsztaty dla dzieci od lat 3

📌Bilet :
25 zł – 1 dziecko/ 20 zł rodzeństwo
Opiekunowie gratis

📱Zapisy 501 001 637
👇Ograniczona ilość miejsc !!!

Warsztaty Archeologiczne dla dzieci 7-12 lat

Zapraszamy na warsztaty archeologiczne dla dzieci w wieku 7-12 lat „Z wizytą na wykopaliskach”

Podczas zajęć przyjrzymy się pracy archeologa oraz niezwykłej nauce, jaką jest sama archeologia. Poznamy ważne dla archeologów naukowe terminy oraz weźmiemy udział w prawdziwych wykopaliskach (z piachem i łopatami włącznie!). Skupimy się na wykopanym artefakcie, mierząc i ważąc go specjalnymi przyrządami. Poznamy trudną sztukę konserwacji zabytków i będziemy sklejać w całość zniszczone zabytki. Dowiemy się także dlaczego zdobienia starożytnych naczyń są dla archeologów tak bardzo ważne.

Koszt udziału: 35 zł/ dziecko
Obowiązują wcześniejsze zapisy i wpłaty w Orla Cafe.
Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania grupy.

Księga Dżungli – Listopad 2019

„Księga dżungli” to nowa muzyczna propozycja Novej Sceny Teatru Muzycznego ROMA, skierowana głównie do młodego widza (od lat 4).

To historia chłopca zwanego „Żabą”, który trafia do dzikiej i bezwzględnej, ale kierującej się swoim odwiecznym prawem zwierzęcej społeczności.

Uwspółcześniona adaptacja powieści potraktowana została jako wspaniała okazja do zmierzenia się z trudnościami i możliwościami jakie stwarza zderzenie się dziecięcego świata, ze światem tak zwanych: „dorosłych”.

Muzyczna opowieść, poprzez multimedialną oprawę i wesołą zabawę z publicznością porusza odwieczny problem stereotypów, uczula na zagrożenia i uczy, nawet te najmłodsze maluchy, (bez pompy, zadęcia i moralizatorskiego tonu) akceptacji dla odmienności. Że choć nikt nie jest doskonały, to wszyscy jesteśmy wartościowi. I że nie możemy być obojętni, gdy zaczyna się dziać coś, co jest niedobre, niesprawiedliwe czy krzywdzące. Powodem odtrącenia przez stado może być cokolwiek: bo ktoś powoli biega, bo jest już za stary, ma inny odcień skóry, pochodzenie…
Czy rodzicielska miłość i prawdziwa przyjaźń mogą dać wystarczającą siłę, aby odbudować nadwątlone poczucie własnej wartości? Na dziką, zabawną i opowiedzianą nowoczesnym językiem przygodę, zapraszają realizatorzy i twórcy docenionego przez publiczność i cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem spektaklu: „Adonis ma gościa”.

Sprzątamy Rezerwat Przyrody Jezioro Kiełpińskie

W sobotę, 9 listopada sprzątamy Rezerwat Przyrody Jezioro Kiełpińskie.
Zapraszamy wszystkich chętnych, również dzieci i młodzież 🙂
Zbiórka przy skrzyżowaniu ulic Kościelna Droga i Ogrodowej o godzinie 10.30.

BajkoBach

BajkoBach – interaktywny, rodzinny koncert z cyklu Klasyka Dzieciom.
Koncert jest nową propozycją muzyczną grupy Muzyka Łączy.

Ten projekt powstał z miłości do muzyki Jana Sebastiana Bacha oraz do opowiadania bajek i ilustrowania ich muzycznie.
Tym razem historia Ivanushki… jak potoczą się losy chłopca? Wysłuchajmy wspólnie tej historii..i zachwyćmy się muzyką Bacha. Tylko z nami bajkoopowiadanie i muzyka zlewają się w cudowną całość 🙂

9 listopada 2019 r. w Centrum Łowicka,
ul. Łowicka 21
godz. 11.00
oraz
godz. 12.30,

Bilety w cenie 26 zł od osoby ( dzieci do 1go roku życia nie muszą posiadać biletu),

BILETY DOSTĘPNE TYLKO PRZEZ PORTAL INTERNETOWY , nawet do 5 minut przed koncertem,
godz. 11.00
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/43603/Warszawa/BajkoBach+-+interaktywny%2C+rodzinny+koncert/#

godz. 12.30
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/43604/Warszawa/BajkoBach+-+interaktywny%2C+rodzinny+koncert/

Koncert przeznaczony jest dla Rodzin z Dziećmi od urodzenia do 7go roku życia.

Świąteczne MiniSesje rodzinne z Fiatem 126p #Warszawa

MiniSesje Świąteczne czyli?

Minisesje Świąteczne to nasze tradycyjne spotkania z Wami przed Gwiazdką, podczas których fotografujemy Waszą miłość w rytmie świątecznych hitów i blasku choinkowych lampeczek rzuconych na Fiata 126p. Idąc za przykładem naszych zeszłorocznych sesji z tym wyjątkowym autkiem i sugerując się Waszymi naciskami przez cały sezon (kalendarz na te spotkania wypełniał się już od lipca), ruszamy z zapisami na Wasze ulubione sesje świąteczne!

CO NAS WYRÓŻNIA?

➳Obecność animatora do dzieci, który swoim entuzjazmem rozpromieni każdego szkraba, a zabawiając dzieciaki, uczyni ich uśmiech w każdym kadrze naturalny i szczery. A Wy, kochani Rodzice, chociaż przez chwilę skupicie się tylko na sobie i przypomnicie sobie te słodkie czasy całowania się na środku ulicy…

➳Team dwóch fotografów- Maćka i Małgosi, którzy nadają na tych samych falach i dzięki bezpośredniej relacji z Wami malują kadry pełne emocji, miłości i lotnego szczęścia. Luźna atmosfera, luz i fotografowanie bez spiny pozwala Wam cieszyć się przepiękną pamiątką i zapisem Waszej miłości na pokolenia.

➳Na MiniSesjach ZAWSZE pracujemy we trójkę, także Wasze spóźniania, płaczące szkraby i problemy techniczne dzięki wsparciu z naszej strony nie wpływają na przebieg sesji.

niedziela, 10 listopada

Ptasie spacery w SDK

Ptasie spacery w SDK – kolejny sezon

Poznajmy razem skrzydlatych mieszkańców Dolinki Służewieckiej! Zapraszamy na spacery ornitologiczne, organizowane przez Służewski Dom Kultury we współpracy z Warszawską Grupą Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

Podczas spacerów dowiemy się, jakie ptaki przebywają w Dolince stale, a jakie odwiedzają park tylko w wybranych porach roku. Poznamy mieszkańców stawów, dziupli i budek lęgowych oraz ich zwyczaje i głosy. Spacery są tematyczne – podczas każdego rozmawiamy o innym gatunku.

Przewodnikiem będzie Sławomir Kasjaniuk, ornitolog amator, przewodnik po Kampinoskim Parku Narodowym, członek WG OTOP, który ptaki w Dolince Służewieckiej obserwuje od ponad 10 lat.

Miejsce spotkania: Park za SDK (przy budynku), każda druga niedziela miesiąca, godzina 12:00. Czas trwania 2-3 godziny, wstęp wolny.

Niedziele dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu

Spotkania towarzyszące wystawie Praga sensorycznie | Wystawa

👪 Raz w miesiącu otwieramy Muzeum Warszawskiej Pragi wcześniej, aby rodziny z dziećmi o specjalnych potrzebach mogły zwiedzić wystawę „Praga sensorycznie” bez zgiełku i dodatkowych bodźców.
Po wystawie oprowadzi edukator Muzeum.

📍 Muzeum Warszawskiej Pragi
🎫 Obowiązują bilety na wystawę czasową (5 zł normalny, 3 zł ulgowy), dostępne online i w kasie Muzeum
👥 Liczba miejsc ograniczona: maks. 30 osób
📞 Rezerwacje pod adresem e-mail 👉 edukacja.muzeumpragi@muzeumwarszawy.pl

Balet Kopciuszek

Kopciuszek bajka baletowa z muzyką Siergieja Prokofiewa. Spektakl skierowany jest głównie dla najmłodszych widzów jako propozycja teatralna dla całej rodziny, zachwyca i wzrusza do łez dzieci i dorosłych. Opowieść o Kopciuszku czytana jest z Wielkiej Księgi przez wróżkę tancerkę, która przenosi widza w świat teatru i tańca.
… za górami za lasami,
… dawno dawno temu w królestwie Króla Ćwieczka,
… Siostry Kopciuszka biegły na bal, zasapane z poplątanymi włosami i dziurą w bucie…
Uczucia i przeżycia bohaterów wyrażone są językiem ruchu, który w szczególny sposób potrafi wyrazić nawet najgłębsze ludzkie emocje. Dopełnieniem przedstawienia są piękne neobarokowe kostiumy.
Kopciuszek nagradzany jest brawami już w trakcie trwania spektaklu! Po spektaklu przewidziane jest spotkanie z tancerzami, podczas którego każdy chętny będzie mógł zadać pytanie artystom, z bliska zobaczyć kostiumy, baletki, pointy, zapytać o to co go najbardziej interesuje, oraz zrobić pamiątkową fotografię z artystami.

Dźwięki uważności – zajęcia dla dzieci

„Dźwięki uważności” – zajęcia zerowe, bezpłatne, dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Coraz częściej rodzice i nauczyciele zauważają problemy z koncentracją uwagi, gonitwą myśli, odczuciem niepokoju u swoich dzieci. Ciągłe korzystanie z gier komputerowych, smartfonów, tabletów, brak ruchu na powietrzu powoduje rozdygotanie, kłopoty z nauką, z zasypianiem z niemożnością wyciszenia się i pełnego relaksu.
Bardzo dobrym remedium na te problemy są zajęcia z dźwiękami mis tybetańskich, gongów, dzwoneczków, bębnów oceanicznych przeplatane medytacjami uważności (mindfulness) specjalnie opracowanymi z myślą o dzieciach.
Ćwiczenia uważności inspirowane są metodą stworzoną i opracowaną przez Jona Kabat-Zinna a przystosowaną dla dzieci przez Eline Snel holenderską terapeutkę. Opierają się na prostych technikach oddechowych, koncentracji na sygnałach płynących z ciała, zauważaniu trudnych emocji i uczeniu się, jak sobie radzić z odczuwanym niepokojem. Jest to proste i skuteczne narzędzie pozwalające skupić się tu i teraz, nabrać dystansu do negatywnych myśli, które pojawiają się w głowie dziecka.
Zabawa z misami to unikalna podróż do przestrzeni ciszy, spokoju i harmonii, podczas której dzieci uczą się odczuwania siebie i swoich emocji.
Praktykowanie z nami pomoże dzieciom znaleźć spokój wewnętrzny i zadowolenie, odnaleźć się w czasach niezliczonych ataków stymulantów jakimi są nieustannie bombardowane we współczesnym świecie. Zajęcia mają na celu trening umysłu dzięki czemu poprawia się pamięć, koncentracja, wytrzymałość umysłowa i fizyczna.
Równowaga jest podstawą zdrowia dlatego tak ważne jest aby od najmłodszych lat uczyć dzieci jak dążyć do równowagi ciała umysłu i emocji. Poruszanie naszym ciałem w zgodzie z oddechem i umiejętność tworzenia chwil dogłębnej obecności są sposobami na wyciszenie umysłu i satysfakcjonujące życie.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z rodzicami.
Prowadzą: Ewa Miller i Ewa Maryańska, terapeutki uważności i terapeutki leczenia dźwiękiem metodą Petera Hessa.
Zajęcia zerowe będą częścia Dnia Otwartego w STREFIE 108:
https://www.facebook.com/events/474794473126899/
Zajęcia zerowe są bezpłatne.

Bajo- Graja Tuliś w Polanie

BAJO – GRAJA „Tuliś” dla dzieci w wieku 2-9 lat

Opis:
Bajo-Grajki z Pracownią Musicalove to cykl interaktywnych słuchowisk – spektakli słowno-muzycznych, które cechuje prostota i minimalizm. Głównym założeniem projektu jest kontakt dzieci z żywą muzyką i instrumentami. Za każdym razem przedstawiamy dzieciom inny instrument – dzięki tej różnorodności poszerzamy przestrzeń muzyczną naszych odbiorców. Przybliżamy instrumenty z każdej grupy (smyczkowe, strunowe, dęte drewniane, dęte blaszane, perkusyjne i inne). Pretekstem do tych muzycznych harców jest za każdym razem inna bajka, w której często ukryta jest pewna głębsza myśl.
Nasze słuchowiska są interaktywne, dzięki czemu dzieci mają szanse poznać świat muzyki poprzez rożnego rodzaju zabawy i muzyczne pląsy. Maluchy stają się współtwórcami wydarzenia. Wpływamy w ten sposób na ich wszystkie zmysły – nie tylko te słuchowe.

„Tuliś” już 10.11.2019 o g. 10:00 w Polanie:

„Jestem Tuliś, Tuliś. Niech mnie ktoś przytuli…”
Do czego najlepiej się przytulić? Do czegoś wielkiego? Może małego?? Do czegoś twardego??? A może miękkiego?? W poszukiwania misiowego przytulania zabierze nas tym razem.. KONTRABAS.
Nie zabraknie zabaw, pląsów i wspólnych śpiewów.

Organizator: Pracownia Musicalove i Polana

📅 10 listopada 2019
⏰ godz. 10:00

Miejsce wydarzenia: Klubokawiarnia Polana
ul. Klimczaka 5/ lok. 81,
Warszawa Wilanów
tel. 666 266 258

Mały Teatr Kępa: Między owadami

„Między owadami”, reż. Joanna Płóciennik
występują: Maja Kaznowska, Anna Ługowska, Katarzyna Wróbel
Barwne życie insektów przedstawione w formie teatru i muzyki na żywo.

Dla dzieci od 4 roku życia. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa .

Wstęp wolny.

Twórcze warsztaty rodzinne (3-6 lat) dofinansowane

10.11 (sobota) Twórcze warsztaty rodzinne (Kto ty jesteś, Polak Mały!)
10:00 – 11:00
11:30 – 12:30

Tym razem zapraszamy rodziców z dzieciakami 3-6 lat na warsztaty niepodległościowe. Będziemy rozmawiać o Polsce, o nas, o tym czym jest patriotyzm? Będziemy też twórczo działać i tworzyć 😊

Chcesz, aby twoje dziecko było kreatywne?
Chcesz, aby twoje dziecko miało otwarty umysł na nowe i nieznane?
Chcesz, aby twoje dziecko umiało myśleć nie szablonowo?
Chcesz, aby twoje dziecko uruchamiało twórcze myślenie?
Chcesz, aby twoje dziecko było pomysłowe i poszukiwało nowych rozwiązań?

Jeśli tak, to twórcze warsztaty rodzinne są właśnie dla Was.
Obserwując dzieci, które biorą udział w naszych zajęciach regularnie widzimy ich rozwój nazywamy to „eksplozją pomysłów i otwartością na nowe”, jest w tym także pewność siebie i wiara we własne umiejętności „poradzę sobie”, „wiem jak chcę to zrobić”.

Jeżeli chcecie te umiejętności rozwijać u waszych dzieci, to te zajęcia są właśnie dla Was. Zachęcamy do regularnego udziału w zajęciach, a sami z pewnością dostrzeżecie ten niesamowity rozwój Waszych Pociech.

Zapraszamy rodziców, babcie, dziadków, opiekunów z dzieciakami w wieku 3-5 lat i 5-6 lat.
TWÓRCZE WARSZTATY RODZINNE to inspirujące, radosne i pełne pomysłów, spotkania dla dzieci i ich najbliższych.
W ciepłej i przyjaznej atmosferze, dbając i wspierając waszą relację z dziećmi, będziemy angażować Was (Małych i Dużych) do pełnej humoru i pozytywnej energii wspólnej zabawy.

TWÓRCZE WARSZTATY RODZINNE SĄ ZAPROSZENIEM DO WSPÓLNEGO PRZEŻYCIA JEDYNEJ W SWOIM RODZAJU PRZYGODY.

Zajęcia stanowią wspaniałą możliwością rozbudzania dziecięcej wyobraźni i ciekawości otaczającego nas świata. Podczas warsztatów zawsze towarzyszy nam otwartość na świat i drugiego człowieka. Będziemy poszukiwać odpowiedzi na nurtujące nas pytania i wspólnie odkrywać otaczający nas świat. Dzieciaki będą miały możliwość wcielania się w wymarzone role małych: badaczy, odkrywców, poszukiwaczy, przyrodników, konstruktorów, kucharzy, podróżników, czy naukowców. Wspólnie będziemy twórczo działać i pytać, wymyślać, tworzyć, konstruować, badać, eksperymentować, doświadczać, gotować, poszukiwać, odkrywać i wiele, wiele więcej.

Zajęcia dofinansowane są w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy.

Koszt: 20 zł rodzic + dziecko (10 zł od osoby; np. 1 rodzic + 1 dziecko = 20 zł)*
Płatność w formie przelewu.
Przelew stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca.
*Koszt bez dofinansowania to 35 zł od osoby.

Fundacja MANZANA otrzymuje dofinansowanie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny.

W przypadku rezygnacji z zajęć na jeden lub dwa dni przed zajęciami opłata nie podlega zwrotowi. Nie ma również możliwości przeniesienia opłaty na inny termin.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona):
przestrzen@manzana.org.pl
Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, imię i wiek dziecka, termin.
Rodzeństwa przyjmujemy do jednej grupy

Gdzie:
Google maps – Przestrzeń dla rodziny
Wejście od ulicy Borsuka, żółty budynek z turkusowym dachem, będzie turkusowe ogrodzenie i trzy furtki, środkowa turkusowa furtka to nasza Przestrzeń, dzwonek jest przy furtce (ul. Przy Bażantarni 11, lok. B2)

Info:
tel. 600 445 055
Facebook: PRZESTRZEŃ DLA RODZINY
https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/

Co warto wiedzieć?
o Warto zabrać ze sobą torbę foliową i worek na rzeczy, które będziemy tworzyć. Wszystkie wytwory zabieramy ze sobą (to ważny element naszej pracy).
o Warto zadać o wygodny, swobodny strój – też taki, który będzie można pobrudzić (dotyczy i dorosłych i dzieci)
o Podczas zajęć, nasze twórcze działania prowadzimy na podłodze (siedzimy na podłodze).
o Zajęcia prowadzimy w sali skarpetkowej.
o Na zajęcia wszyscy (i duzi i mali) przychodzimy ZDROWI.
o Warsztaty prowadzimy w duchu Rodzicielstwa przez zabawę i Pedagogiki Zabawy; w oparciu o filozofii Jespera Juula, Porozumienia Bez Przemocy, Rodzicielstwa Bliskości.
o Zajęcia dofinansowane są w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy.

Niedzielne godziny dla rodziny w Pracowni Ceramicznej ADA

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA.
Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 10.00-12.00 i 12.00-14.00), koszt warsztatów to 40 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

Zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/17702

Glina jako surowiec naturalny jest ekologicznie czysta i przyjazna człowiekowi. Bezkształtną bryłę każdy może uformować w naczynie czy rzeźbę. Nadać jej jedyny, niepowtarzalny kształt. Każda forma jest dobra. Daje powód do przeżywania radości. Wyzwala pozytywne emocje podczas doświadczeń twórczych. Ma też inne zalety.
Przygotowanie gliny, jej formowanie, zdobienie i wypalanie przybliża wiedzę na temat kultury, sztuki, estetyki, wyczucia bryły, rysunku i malarstwa.
Wokół pracowni gromadzą się różne grupy: dzieci, młodzież, dorośli. Wszyscy mogą spotkać się przy wspólnej pracy, mają możliwość bezpośrednich kontaktów, wzajemnego poznawania się i zrozumienia. Pracownia to miejsce szczególne. Tu można realizować artystyczne projekty i ciekawie spędzić czas wolny. Może nie każdy uczestnik pracowni stanie się artystą, ale na pewno stanie się osobą bardziej wrażliwą na piękno.

Instruktor: Małgorzata Kosko

Mała Akademia Chopinowska i Klub Przyrodnika

MAŁA AKADEMIA CHOPINOWSKA i KLUB PRZYRODNIKA
Zajęcia dla dzieci w wieku 4-11 lat

🎹 Mała Akademia Chopinowska „Mistrzowie Fryderyka” 🎹

Zajęcia muzyczne skupione wokół fortepianu wprowadzą najmłodszych w świat muzykowania oraz pozwolą poznać różne techniki ekspresji. Stanowią natchnienie do indywidualnych poszukiwań i odkrywania własnych talentów wśród rówieśników i pod okiem rodziców. Tworzymy przestrzeń, w której każde dziecko będzie mogło uwolnić swój potencjał, zbudować emocjonalną więź ze sztuką, kształtować wrażliwość i rozwijać kreatywność.

Fantazja polska – premiera

Fantazja polska

Polskie tańce narodowe

Tytuł naszego widowiska edukacyjnego nawiązuje do młodzieńczej kompozycji osiemnastoletniego Fryderyka Chopina (Fantazja na tematy polskie A-dur op. 13 na orkiestrę i fortepian). Bohaterami naszej teatralnej Fantazji są dzieci, które podczas dynamicznej, inscenizowanej lekcji poznają polskie tańce narodowe: oberka, mazura, kujawiaka, poloneza i krakowiaka. Naszym przewodnikiem jest niezwykły nauczyciel: skrzypek-wirtuoz. Podczas poszczególnych scen-obrazów wywoływane są nie tylko poszczególne tańce, ale także utwory instrumentalne i wokalne polskich kompozytorów dla których nasz rodzimy folklor stanowił twórczą inspirację. Usłyszymy w znakomitej interpretacji utwory Ogińskiego, Chopina i Wieniawskiego. Akcja teatralna przeniesie nas w czasy dzieciństwa małego Fryderyka Chopina… Zatańczymy kujawiaka razem z Janem Kiepurą… Gościć będziemy w Sanktuarium w Świętej Lipce a także w domu małego Janka, który ze swoją mamą pianistką wprowadzi nas w zaczarowany świat muzyki i tańca. Przede wszystkim jednak polskie tańce narodowe zobaczymy w fantastycznym wykonaniu baletu i orkiestry PZLPiT „Mazowsze”.

IV Dzień z historią Gminy Wiązowna

Dzień z historią Gminy Wiązowna to piknik historyczny, który odbędzie się 10 listopada (niedziela), w godzinach 9:00 – 15:00, na terenie przy Kościele w Gliniance.

W pikniku wezmą udział grupy rekonstrukcyjne, których członkowie wcielą się w role, m. in. Żołnierzy Księstwa Warszawskiego, Powstańców Styczniowych, żołnierzy rosyjskich i pruskich, żołnierzy Wojska Polskiego z lat 1918 – 1939 oraz partyzantów Armii Krajowej rejonu „Fromczyn”.

W namiotach będzie można zobaczyć ekspozycje militariów oraz innych przedmiotów historycznych związanych z historią Wiązowny. Rekonstruktorzy zaprezentują umundurowanie, uzbrojenie i wyposażenie poszczególnych armii. Organizatorzy przewidują liczne atrakcje dla całych rodzin.

Cytując słowa rekonstruktora historycznego, Tomasza K. Żurawskiego: „każde wydarzenie historyczne działo się w konkretnym miejscu, które (mimo, że często wygląda dziś zupełnie inaczej) możemy nadal odwiedzić i obejrzeć. Także teren dzisiejszej Gminy Wiązowna był świadkiem licznych, zarówno mniej jak i szerzej znanych, wydarzeń dziejących się na przestrzeni wieków. Celem kolejnego już Dnia z historią Gminy Wiązowna jest przypomnienie wydarzeń, które choć lokalne, były częścią „wielkiej historii”. 10 listopada (niedziela) w Gliniance zaprezentują się rekonstruktorzy w mundurach i strojach z XIX i XX wieku. Będzie to okazja do obejrzenia dawnej broni, wyposażenia wojskowego i przedmiotów użytku codziennego, rozmów o minionych epokach i wyobrażenia sobie (choć przez chwilę) jak wyglądało życie w naszej okolicy 50, 100, 200 lat temu…”

Dla wszystkich, którzy odwiedzą stanowiska historyczne w tym dniu przygotowaliśmy nagrody. Zachęcamy do zbierania okolicznościowych pieczątek.

Brawl Stars z Manoykiem

Wpadnij na Brawl Stars z Manoykiem do Sali Zabaw Fikołki❗️

To pierwsze tego typu spotkania w Polsce i szansa na spotkanie się z Manoykiem na żywo.
W trakcie wydarzenia uczestnicy będą zdobywać “sprawności sławnego Youtubera”.

Bezpośrednio od Manoyka dowiesz się ⬇️

Jak wygląda profesjonalne studio Youtubera❓
Uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonym przez Manoyka, na których znany Youtuber pokaże, jak wygląda jego studio i sprzęt do nagrywania. Odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni, jak wkleić swój wizerunek do filmiku na Youtube❓Dowiemy się co to jest Green Screen i jak wkleić tło do filmu, jak ustawić odpowiednio światło i kamerę, aby wyglądać profesjonalnie na Youtubie. Udział w tej atrakcji gwarantuje każdemu uczestnikowi zdobycie Odznaki Reżysera❗️

Jak zostać sławnym Youtuberem❓
Uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonym przez Manoyka, który opowie swoją historię oraz zdradzi sekrety swojego sukcesu na Youtube. Przybliży, jak wygląda jego normalny dzień i praca, skąd czerpać pomysły i jak śledzić najnowsze trendy. Udział w tej atrakcji gwarantuje każdemu uczestnikowi zdobycie Odznaki Celebryty❗️

Jak grać w Brawl Stars, żeby wygrać❓
Uczestnicy wezmą udział w turnieju w Brawl Stars z Manoykiem. Każdy będzie miał szansę pokonać go w rozgrywce na mapie Solo Showdown! Manoyek będzie prowadził, komentował oraz walczył z uczestnikami o Złoty Puchar Zadymiarza i tytuł Mistrza Brawl Stars! Udział w tej atrakcji gwarantuje każdemu uczestnikowi zdobycie Odznaki Gladiatora❗️

Uczestnicy w trakcie trwającego wydarzenia, będą zdobywali Odznaki. Po zdobyciu 3 Odznak otrzymają dyplom „Wschodzącej Gwiazdy Youtuba” z autografem Manoyka. Dla zwycięzcy turnieju w Brawl Stars do zdobycia jest Złoty Puchar Zadymiarza.

Przygotowaliśmy moc atrakcji, które ⬇️
🚨pozwolą wszystkim poznać i spędzić czas, na żywo, ze sławnym Manoykiem!
🚨dadzą uczestnikom szansę zdobycia wiedzy o byciu Youtuberem, prosto od profesjonalisty!
🚨sprawią, że nasi goście będą się świetnie bawić przez cały czas trwania imprezy, w wyjątkowej atmosferze❗️

A na koniec… z pomocą Manoyka zniszczą wielką piniatę Zadymiarza❗️

Zakupiony bilet na Brawl Stars z Manoykiem upoważnia do⬇️

🚨udziału w 4 godzinnym evencie z możliwością wyjścia i powrotu,
🚨udziału w jednych lub kilku warsztatach zgodnych z opcją zakupionego biletu,
🚨korzystanie ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki,
🚨wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
🚨ścianki wspinaczkowej
🚨toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
🚨uczestniczenia w grach i zabawach poświęconych Brawl Stars organizowanych przez Fikołkowych Animatorów,
🚨Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opiekun to dodatkowa opłata w wysokości 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków).

Opiekunowie będą mogli odpocząć w strefie rodzica z kawiarnią i dostępem do WiFi. W tym dniu będzie można również skorzystać z naszej oferty sklepu z produktami Brawl Stars.

Teatrzyk dla dzieci „Mały Czarodziej”

Spektakl autorski, przenosi dzieci w magiczny świat. Młody czarodziej próbuje zgłębić tajemnice magii i stać się mistrzem w swojej dziedzinie. Przekonuje się, że największą magią jest dobro, które ze zdwojoną siłą do nas powraca. Bajka interaktywna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Spektakl dla dzieci „Muzyczne Zoo”

Musicalowa opowieść dla najmłodszych o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami.

Zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniała oprawa muzyczna, ruch sceniczny, śpiew, taniec – wszystko to powoduje, że dzieci ani przez moment się nie nudzą. Wszyscy wspólnie przeciwstawią się zamknięciu Zoo i pokrzyżują plany Biznesmena.

Czas trwania 45 minut, dla dzieci od lat 2. Spektakl w wykonaniu Teatru Katarynka w ramach cyklu Bajkowe Niedziele.

Wstęp płatny 10 zł od osoby. Sprzedaż biletów na miejscu, godzinę przed spektaklem. Płatność tylko gotówką.

Miedzynarodowa Wystawa Kotów Rsowych

Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych – WCF

L# 194249

9-10 listopada 2019 Warszawa

3 CERTYFIKATY

Miejsce wystawy:

HALA SPORTOWA

XXXIII Liceum Ogólnokształcące

im. Mikołaja Kopernika

ul. Bema 76

01-225 Warszawa

Sędziowie:

Alla Levina, Białoruś (AB WCF)

Alicja Biadasz, Polska (AB WCF)

Krzysztof Wycichowski, Polska (AB WCF)

W niedzielę odbędą się trzy WCF-ringi – WCF RING ADULT, WCF RING NEUTER i WCF RING KITTEN/JUNIOR

Partnerzy: Carnilove Polska​, Brit, Drapaki dla kota​, Canvit Polska​, Arion, Magnus For Cats Magdalena Stochaj, Greenheart-Premiums.

Uwaga – Ilość miejsc bardzo ograniczona. Miejsca będą rozdysponowane według daty wpływu zgłoszenia.

Więcej informacji: http://ibscc.pl/wystawy

0 0 vote
Article Rating

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Share This
0

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.