07 Lut

Co robić z dzieckiem w najbliższy weekend (10-11 lutego) w Warszawie?

co robić z dzieckiem

Jeśli zastanawiasz się, jak spędzić weekend z dzieckiem w Warszawie – jesteś we właściwym miejscu! Co tydzień na blogu Moi Mili znajdziesz najlepszą listę wydarzeń i atrakcji dla dzieci. Informacji o warsztatach, kursach czy wystawach skierowanych do najmłodszych, możesz szukać również w naszej grupie. Tych, którzy jeszcze nie dołączyli, serdecznie zapraszam do grupy Dziecięca Mapa Warszawy, która powstała, abyśmy mogli dzielić się informacjami i opiniami o atrakcjach dla dzieci w Warszawie i okolicach ?

.

Ps. Każdy tytuł jest linkiem do wydarzenia na Facebooku lub strony organizatora – tam znajdziecie więcej informacji.

 Ps2. Więcej atrakcji i pomysłów na wyjścia z dzieckiem w Warszawie, znajdziesz na blogu w kategorii: DZIECIĘCA MAPA WARSZAWY  – to wciąż powiększana baza miejsc stworzonych z myślą o dzieciach w stolicy. 
.

S O B O T A

Swift Playgrounds – godzina kodowania

Swift to potężny i intuicyjny język programowania stworzony przez Apple z myślą o twórcach aplikacji dla systemu MacOS, iOS, watchOS i tvOS. ???

Podczas godziny kodowania we Flob a dob, Twoje dziecko dowie się, jak prosta, przyjemna i zabawna może być nauka programowania.

Kodując, dzieci nie tylko uczą się programowania. Rozwijają także umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i wyobraźnię przestrzenną!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat.

✅ Zapisz się już dziś na darmowe zajęcia kodowania. Kliknij w poniższy link:
https://goo.gl/forms/g2hPoAtBK1qXZ8uw1

Liczba miejsc jest ograniczona.

?Terminy zajęć:

➡️ Sobota (10.02.2018) godzina: 11:15
➡️ Sobota (10.02.2018) godzina: 13:45
➡️ Niedziela (11.02.2018) godzina: 10:00
➡️ Niedziela (11.02.2018) godzina: 11:30

.

Ekspedycja na Marsa- rodzinny pokaz naukowy w Domu Kultury Praga

Przed nami pokaz naukowy pt. „Ekspedycja na Marsa”, poświęcony przygotowaniom do wyprawy na Marsa, na czwartą według oddalenia od Słońca planetę Układu Słonecznego. Zapisy zakończyliśmy z powodu wyczerpania się miejsc. Dzieci w wieku od 11-14 lat zapraszamy na pokaz „Ekspedycja na Marsa” do Filii Centrum Kultury Wilanów – Alto Wilanów w dniu 11 marca.
Link do zapisów: https://goo.gl/forms
Pokaz jest nieodpłatny i odbędzie się w Domu Kultury Praga w sobotę 10 lutego o godz. 12.00. Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat i ich rodziców. Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o odpowiedzialną rezerwację miejsc.
Uwaga! Jeżeli nie będą mogli Państwo pojawić się na spotkaniu, prosimy o wypisanie się z edytowalnego formularza zgłoszeniowego, który otrzymają Państwo w mailu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: kontakt@naud.edu.pl , 505 078 713.
ZAPISY : https://goo.gl/forms/nNshSC46solQg03I2

.

Praskie Zagwozdki – gra miejska na urodziny Pragi

Zapraszamy na grę miejską organizowaną w ramach Urodzin Pragi!
Będzie się działo! Będziemy targować się na Różycu, poznamy historie praskich przedsiębiorców, odkryjemy dzieła sztuki, skrywane w praskich podwórkach!Gra rozpoczyna się 10 lutego o godzinie 14 w okolicy Muzeum Pragi.
W dniu gry prześlemy SMSem hasło, które należy podać aby wejść do gry oraz podamy informację o dokładnym miejscu startu!Udział w grze jest bezpłatny, prosimy jednak o zapisanie się, abyśmy wiedzieli ilu zespołów się spodziewać.
link do zapisów: https://goo.gl/forms/Ms7zkXF6iI7sO7b92
Do zobaczenia na Pradze! 🙂
.

Wyczesany Tata w Warszawie

*** zapisy mailowe na wyczesanytata@gmail.com ***

Drogi Tato,

czy chciałbyś umieć szybko uczesać włosy Twojej Córki przed wyjściem do szkoły/przedszkola? A może chcesz zostać prawdziwym bohaterem w oczach Twojej małej Księżniczki? Albo po prostu spędzić z nią kreatywnie czas w sobotni poranek? 🙂

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi: TAK, to koniecznie weź udział wraz ze swoją Córką w warsztacie WYCZESANY TATA. Podczas spotkania dowiesz się, jak zrobić proste i szybkie fryzury, którymi będą oczarowane Twoja Córka, jej Mama i pani Wychowawczyni 😉

Wiek Córki: 4+ (górna granica jest wtedy, kiedy Córka wstydzi się z Tobą przyjść 😉 )

Co trzeba ze sobą zabrać?
– coś do wygodnego siedzenia na podłodze (poduszka, karimata, kocyk, stołeczek, …)
– ulubioną szczotkę Córki (taką, która nie wyrywa włosów)
– grzebień, którym można zrobić przedziałek
– ulubione frotki, spinki, wsuwki i opaski Waszej Córci 🙂
– lalkę lub kolorowankę (do zabawy w razie potrzeby 😉 )

Zasady warsztatów:
1) Czas w 100% wyłącznie dla Taty i Córki 🙂 (Mamy mogą ten czas wykorzystać dla siebie!)
2) Jeden Tata – Jedna Córka (to najlepsze warunki nie tylko do nauki czesania, ale także do budowania relacji)
3) Telefon / tablet może być wykorzystany jedynie do zrobienia zdjęć, a nie do zabawy 😉

Poziom warsztatu – podstawowy, także bez obaw! 😉 )

Wstęp wolny. Zapisy pod adresem wyczesanytata@gmail.com 🙂

.

Działania otwarte dla dzieci | Inny Trans-Atlantyk

W kolejne soboty na wystawie „Inny Trans-Atlantyk” spotkać można edukatorów muzealnych, którzy przez trzy godziny zapraszają do ćwiczeń i kreatywnych zadań. Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie i w dowolnej chwili ją opuścić. Każde spotkanie ma inny temat przewodni.

Nie obowiązują zapisy, można dołączać w dowolnym momencie.

10 lutego (sob), 12.00-15.00
KONSTRUKCJE PRZYSZŁOŚCI**
Jaka wizja zmiany świata wyłania się z prac artystów? Po co nam konstrukcje przyszłości? Czy mogą coś zmienić, czy są tylko zabawą wyobraźni?

Koncepcja i prowadzenie: Zuzanna Wesołowska, Bernard Wnuk,
edukatorzy Muzeum

* wstęp wolny
** udział w warsztatach wliczony w cenę biletu na wystawę (1 PLN)

.

Sobotnie poranki dla dzieci

Szukasz sposobu na ciekawe spędzenie sobotniego poranka?
Twoje dziecko od rana kipi energią i chciałbyś, aby spożytkowało ją we właściwy sposób?

Mamy rozwiązanie 🙂

Nasza sobotnia propozycja zajęć, to przede wszystkim okazja do dobrej, rozwijającej zabawy, która może dać dziecku bardzo wiele.
Ruch dla kilkuletnich dzieci jest rzeczą ważną, niezbędną i naturalną.
Czasem warto go odpowiednio ukierunkować. Podczas zajęć dzieci nauczą się słuchać muzyki i poznają możliwości ruchowe swojego ciała. Dzięki ćwiczeniom wykonywanym w czasie zajęć poprawi się ich koordynacja, siła, a także gibkość. Takie zajęcia dla kilkulatka mogą być doskonałym tanecznym przedszkolem, które przygotuje go do nauki tańca w kolejnych latach.

Sobotnie zajęcia dla dzieci prowadzi pani Zuzia Warszawska, która potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi i – mimo młodego wieku – posiada ogromne doświadczenie i niezbędną wiedzę potrzebną do tego, aby dzieci wyszły z zajęć szczęśliwe.

Do zajęć potrzebny będzie wygodny strój. Można oczywiście spełnić ukryte marzenia swoich córek i wystylizować je na prawdziwe księżniczki – zwłaszcza, gdy kierujemy się na zajęcia grupy BABY BALET lub MINI BALET 🙂

Zajęcia odbywają się w kolorowej sali S2 w Studiu S przy Olbrachta 46. Wyposażona jest ona w profesjonalną podłogę baletową austriackiej firmy Tuchler. Zapewnia odpowiedni poziom przyczepności. Takie podłoże znaleźć można na największych scenach Świata. Kto wie – może udział w tcyh zajęciach okaże się pierwszym krokiem ku takim właśnie miejscom?

______________________
Zajęcia grup BABY BALET, MINI BALET i FREEKIE BABIES 3 już ruszyły, jednak w każdej z nich zostały wolne miejsca. Informacje na temat dostępności miejsc w grupach można uzyskać pod numerem tel. 608 544 244. Można też napisać na adres: recepcja@spin-freekies.com

Cennik zajęć:

FREEKIE BABIES (45 minut)
pojedyncze zajęcia – 20 zł

BABY BALET (45 minut)
pojedyncze zajęcia – 25 zł
miesięczny pakiet – 80 zł

MINI BALET (60 minut)
pojedyncze zajęcia – 30 zł
miesięczny pakiet – 100 zł
______________________

Zaufało nam już wielu rodziców, którzy z naszą pomocą od lat rozwijają taneczne pasje swoich dzieci. Może dziś czas na Ciebie? 🙂

.

Planeta Kaligrafii

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie ze sztuką słowa. 10.02 zabierzemy Was wraz z Małym Księciem na Planetę Kaligrafii. Startujemy o godz. 11.00 Czekac na Was będa liczne atrakcje, m.in. malowanie na płótnie, przepisywanie fragmentów przygód chłopca z planety B612, tworzenie linorytów, wykonywanie zakładek do książek, drukowanie cytatów i wiele, wiele innych działań.
O godz. 12.00 poznacie naszego gościa specjalnego – Joanna Lewandowska – aktorka i wokalistka – będzie dla nas czytała fragmenty książki Antoine de Saint – Exupery’ego.
O 16.00 warsztaty rodzinne poświęcone pismu rondowemu (informacja na miejscu)
Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych, bo przecież „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tylko niewielu z nich o tym pamięta”

.

Weekend atrakcji: animacje dla całej rodziny

Przyjdź ze swoją pociechą by przeżyć wspólnie niezapomniane chwile pełne radości! Zaplanowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje na każdy weekend miesiąca.
Już w sobotę 3 lutego będzie czekać na Was Pirackie Combo, czyli piekielna maszyna rodem z pirackich opowieści. To tutaj wasi mali przyszli korsarze zdobędą ostatnie szlify pokonując tunele, przeskakując przez zasieki i wspinając się na reje, a trening zakończy się karkołomnym zjazdem w otchłań morza!
Z Pirackiego Combo będzie można skorzystać w sobotę w godz. 10:00-18:00 w ramach zakupionego biletu na plac zabaw (40 zł/ dziecko).

Ponadto w godzinach 13:00-17:00 darmowe, pirackie animacje dla wszystkich w Sali Głównej:
– malowanie buziek,
– morskie przygody, czyli kreatywne animacje ruchowe,
– szable dla wszystkich małych piratów, czyli kręcenie balonów,
– spotkanie z najprawdziwszymi piratami!

Gotowi na morską przygodę? Arrr!

Kontakt: 22 182 80 09 lub 22 182 80 00

.

Wielkie ssaki epoki lodowcowej – wystawa

Czy wiecie, że w Warszawie żyły kiedyś słonie, mamuty i nosorożce ???
Zapraszamy Was do Słoniarni na I piętro, na niepowtarzalną wystawę „Wielkie ssaki epoki lodowcowej”. Będziecie mogli zobaczyć na niej znaleziska paleobiologiczne z terenu Warszawy – eksponaty pochodzące z Muzeum Ziemi PAN w Warszawie. Będzie to wyjątkowa okazja m.in. do poszerzenia swojej wiedzy nt. wymarłych gatunków zwierząt – praprzodków mieszkańców naszego ZOO ?????. Dowiecie się także po których ulicach stolicy chodził mamut włochaty, słoń leśny, nosorożec włochaty, nosorożec leśny czy też prażubr. Wystawę można zwiedzać do końca marca 2018 r.

Wystawa ukazuje różnorodność świata zwierząt czwartorzędu, czyli ostatnich 2,5 miliona lat historii Ziemi. Okres ten charakteryzował się bardzo zmiennymi warunkami klimatycznymi. W tym czasie powstały lądolody, które pokrywały znaczne obszary Europy, Azji i Ameryki Północnej. Na tereny Polski lądolód wkraczał ośmiokrotnie, a jego miejscem powstania był Półwysep Skandynawski.
Zlodowacenia były przedzielone okresami ciepłymi, podczas których lądolody całkowicie zanikały, a średnie roczne temperatury były zbliżone do obecnych lub nawet wyższe. W związku z tym zmieniały się warunki życia: w okresach międzylodowcowych żyły zwierzęta ciepłolubne, a w chłodniejszych zimnolubne.
Czołowym przykładem zmian fauny byli przedstawiciele słoniowatych – słoń leśny (Palaeoloxodon antiquus), gatunek wybitnie ciepłolubny, najpotężniejszy słoń w dziejach tej grupy zwierząt, dochodzący do 4,5 m wysokości oraz mamut włochaty (Mammuthus primigenius) – doskonale przystosowany do zimnego klimatu.

? KIEDY: CODZIENNIE od 10.11.2017-31.03.2018
? CO: „Wielkie ssaki epoki lodowcowej”
? GDZIE: Warszawskie ZOO, Słoniarnia, I piętro
? ORGANIZATORZY: Warszawskie ZOO, Muzeum Ziemi PAN

Do udziału w „Wielkie ssaki epoki lodowcowej” upoważnia ważny bilet wstępu do Warszawskiego ZOO.

Wydarzenie dla wszystkich gości Warszawskiego ZOO.

.

Zimowe tańce rodzinne przy pięknej muzyce na żywo!

Zapraszamy na rodzinne tańce. Poprowadzi je Emilia Herda. Zagra kapela „Karuzela”
więcej informacji i zapisy tutaj
http://stopociech.pl/s/index.php/dladzieciirodzicow/lapanie-bakcyli/763-zimowe-tance-rodzinne-na-zakonczenie-karnawalu

.

Budujemy domki dla Modraszki!

Już niedługo wiosna na „Przedwiośniu”!
Dzięki gościnności klubu osiedlowego Spółdzielni „Przedwiośnie” zaczynamy sezon spotkań przyrodniczych już w styczniu – pod dachem i z ciepłą herbatką 🙂 .

Zdążymy dzięki temu zbudować budki lęgowe dla ptaków – a także karmnik, na wypadek gdyby było jeszcze zimno tej zimy.

Co będzie się działo?
– Zaczynamy o g. 10 krótką prezentacją: zaproszony ornitolog (Towarzystwo Przyrodnicze „Bocian”) opowie o tym, gdzie lubią mieszkać miejskie ptaki oraz jak prawidłowo je dokarmiać.
– Potem wspólny montaż budek dla ptaków. Będzie można je pomalować specjalnymi nietoksycznymi farbami, jeśli czas pozwoli.
– Następnie pójdziemy zawiesić budki w okolicy Ogrodu Modraszka. – Jeśli będzie chłodno, możemy też ulepić kule z dobrych nasion i smalcu i zawiesić je w Ogrodzie.

Zapraszamy uczestników dużych, średnich i małych. Pracować można pojedynczo, parami lub grupami. 🙂

.

Kto się boi sztuki?

Kto może być piękny i brzydki zarazem, no kto,
kto nas otwiera, kto,
kto zawsze jest prawdziwy,
kto bywa złośliwy,
kto łączy nas z innymi,
kto czyni nas lepszymi,
kto sprawia, że nie ma w nas zgody,
kto przełamuje lody,
kto odpowiedzi szuka?
Tylko ona moi drodzy, tylko…

Kto się boi sztuki?
Złap bakcyla, sprawdź to na własnej skórze i zaprzyjaźnij się!

Zapraszamy na zajęcia od 29 września do nowiutkiego Domu Kultury KADR.

Dni i godziny:
piątek 16:00 – 17:00 – młodzież 13 – 16 lat
piątek 17:00 – 18:00 – dzieci 7 – 9 lat
piątek 18:00 – 19:00 – dzieci 10 – 12 lat

sobota 12:00 – 13:00 dzieci 4/5 lat – 6 lat z rodzicami
sobota 13:00 – 14:00 – dzieci 7 – 9 lat
sobota 14:00 – 15:00 – dzieci 10 – 12 lat

Dojazdy:
Bezpośrednio autobusy:
136, 138 do przystanku Cybernetyki
Ze stacji Metro Służew: 189, 402 do przystanku Rzymowskiego
W bliskiej odległości:
Autobusy:
165, 189, 218, 317, 365, 401, 402 na przystanek Rzymowskiego
Tramwaje:
31

.

Ślizgawki i jazdy doszkalające- lodowisko Bemowo

Do 11 marca jest okazja dla najmłodszych, żeby podszkolić się w jeździe na łyżwach na bemowskim lodowisku 🙂

W każdy weekend w godzinach:
11.00- 12.30
13.00- 14.30
jest możliwość skorzystania ze ślizgawki i jazd doszkalających! 🙂

Dla początkujących możliwość wejścia z opiekunem 🙂

.

N I E D Z I E L A

Rodzinny poranek muzyczny: balet „Dziadek do orzechów”

Dom Kultury Świt oraz Les Ballets de Pologne zapraszają Państwa serdecznie na spektakle baletowe dla dzieci i młodzieży. Repertuar składa się z najpiękniejszych, słynnych baletów tworzonych przez wybitnych kompozytorów i choreografów. Znajdują się w nim historie i bajki dobrze znane dzieciom oraz te, które nie są jeszcze tak popularne, co nie znaczy, że nie ciekawe.

Balet ‚Dziadek do orzechów’ to wspaniała propozycja dla dzieci (również tych najmłodszych), młodzieży i dorosłych.

muzyka: Piotr Czajkowski
premiera: 16 grudnia 2014, Teatr Żydowski w Warszawie
kostiumy: E. Borowiak, L. Rutkowska, T. Kretowicz
scenografia: N. Żuk, J. Szczepańska
choreografia i przygotowanie: N. Żuk, D. Krysztoforska, W. Ślęzak
Obsada: artyści Les Ballet de Pologne http://lesballets.pl/o-nas/
czas trwania: 85 minut w tym 15-to minutowa przerwa
wiek: od 4 roku życia

.

Idziemy na bazar! | warsztaty rodzinne

Podczas warsztatów dzieci mogą spodziewać się nie tylko świetnej zabawy! Każdy z małych uczestników zabierze z muzeum swój własnoręcznie przygotowany prezent z okazji 370 urodzin Pragi. Dokładnie 370 lat temu Praga uzyskała prawa miejskie i wiele przywilejów, między innymi możliwość organizacji targów i jarmarków. Jest zatem wspaniała okazja do świętowania!

☞ DLA KOGO: dzieci do 6. roku życia
☞ START: godz. 11.30
☞ CZAS TRWANIA: 60 minut
☞ WSTĘP: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna
☞ LICZBA UCZESTNIKÓW: 25 osób
☞ KIEROWNICZKA PROJEKTU: Karolina Jusińska, Czytelnia Muzeum Warszawskiej Pragi

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu 22 518 34 16 lub mailowo pod adresem: karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl. Rezerwacja miejsc nastąpi w wyznaczonym przez organizatora terminie, tj. na dwa tygodnie przed organizowanymi w danym terminie warsztatami.

.

Jak opiekować się psem? Warsztaty z tresowaną sunią

11 lutego, w niedzielę o godz. 15 zapraszamy na warsztaty z psem Myszką (fantastyczna, pełna energii, ale dobrze wychowana sunia rasy border collie) i jej opiekunką. Porozmawiamy o tym, jak bezpiecznie zachowywać się w obecności zwierzaka i potrenujemy te zachowania na żywo. Dowiemy się też, jak trzeba się opiekować czworonogiem, który zagościł w naszych domach.
Zajęcia dla dzieci od ok. 6 lat, wstęp: w przedsprzedaży 15 zł, w dniu zajęć 20 zł, zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Powyżej można znaleźć link do wygodnego zakupu tańszych biletów przez naszą księgarnię internetową.
.

Ptasie spacery w SDK

Ptasie spacery w SDK

Poznajmy razem skrzydlatych mieszkańców Dolinki Służewieckiej! Zapraszamy na spacery ornitologiczne, organizowane przez Służewski Dom Kultury we współpracy z Warszawską Grupą Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

Podczas spacerów dowiemy się, jakie ptaki przebywają w Dolince stale, a jakie odwiedzają park tylko w wybranych porach roku. Poznamy mieszkańców stawów, dziupli i budek lęgowych oraz ich zwyczaje i głosy.

Spacery będą odbywać się w każdą drugą niedzielę miesiąca, rozpoczęcie o godzinie 12 w parku SDK. Na pierwszy zapraszamy 10 września. Czas trwania 2-3 godziny, wstęp wolny.

Przewodnikiem będzie Sławomir Kasjaniuk, ornitolog amator, członek WG OTOP, który ptaki w Dolince Służewieckiej obserwuje od ponad 10 lat.

Ptasie spacery: Park SDK, każda druga niedziela miesiąca, godzina 12:00, wstęp wolny

.

Walentynkowe Warsztaty Ciasteczkowe dla Dzieci

WALENTYNKOWE CIASTECZKA ♥

Wykonane własnoręcznie, dla ukochanej osoby – sprawią dużo radości uczestnikom warsztatów i obdarowanym.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na zajęcia, podczas których udekorują walentynkowe ciasteczka lukrem królewskim. Poznają podstawy dekorowania tą techniką, a następnie wykonają własne ciasteczka pod okiem doświadczonych animatorek z pracowni Lookiernia.
Wszystkie wykonane słodkości dzieci zabiorą po zajęciach do domu.

Cena warsztatów: 45 zł (1,5 godziny).
Dla rodzeństwa 10% zniżki.
Liczba miejsc ograniczona.
Zajęcia odbywają się bez udziału opiekunów, ale w kawiarni jest miejsce, by poczekać na pociechy przy kawie i ciastku.

ZAPISY I INFORMACJE:
tel. 696 426 203; 882 155 122
e-mail: biuro@lookiernia.pl

MIEJSCE:
Cafe Pięterko
Warszawa, ul. Odyńca 57 (wejście od strony Al. Niepodległości)
metro Racławicka

.

Muzyczno – Językowe Warsztaty Rodzinne

MUZYCZNO-JĘZYKOWE WARSZTATY RODZINNE
To cykl spotkań, podczas których dzieci w różnym wieku [0-6 l.] wraz z rodzinami bawią się muzyką. Warsztaty prowadzą doświadczone instrumentalistki, pedagożki i mamy. Prowadzące, oprócz umiejętności muzycznych i edukacyjnych, posługują się językami obcymi, jako środkiem do umuzykalniania oraz poznawania kultur.
Podczas warsztatów używamy muzyki z całego Świata, śpiewamy w różnych językach : angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, afrykańskich oraz polskim.
Rodzice zdobywają konkretną, praktyczną wiedzę na temat muzyki : piosenki, skale, rytmiczanki, zabawy z ruchem, instrumenty etniczne, gra na instrumentach perkusyjnych.
Dzieci przede wszystkim dobrze się bawią, a przy tym edukują pod wpływem niepowtarzalnej atmosfery, jaka panuje na warsztatach. Maluszki obserwują i uczą się od starszych dzieci i od rodziców jak można cieszyć się muzyką.

Wszystkie warsztaty odbywają się dwa razy,
o godzinie 10:00 i 11:30

11.02.2018 NIEDZIELA
Teatr Baza, ul. Podchorążych 39
godz. 10.00 oraz
godz. 11.30
Rodziny z dziećmi w wieku 0-6 lat.
Cena biletu dla jednej osoby to 20 zł.
Dzieci do 1 roku życia zapraszamy bez biletu.

Bilety dostępne na www.kupbilecik.pl pod hasłem „Muzyka Łączy”
lub bezpośrednio pod linkami
godzina 10.00
http://www.kupbilecik.pl/impreza-23393-muzyka.laczy.warszawa.html

godzina 11.30
http://www.kupbilecik.pl/impreza-23394-muzyka.laczy.warszawa.html

.

Figle Migle na Lodzie vol. 3 / Ice Skating on National Stadium

Kochani,
po raz trzeci odbędą się kultowe „Figle migle na lodzie” Antoniego Jakubowskiego !

Bez względu na to czy kręcisz piruety i salta, czy kręcisz jak uciec z lodowiska, jesteś mile widziany/widziana ! Choć to śliski temat nie zostaniesz na lodzie ! Wsparcie doświadczonych łyżwiarzy i przyjazna atmosfera są zapewnione.

Dla najlepszego łyżwiarza figlarza czeka nagroda:)

Spotykamy się o 11.00 przy kasach Stadionu Narodowego, idziemy wypożyczyć/naostrzyć łyżwy, na lód wchodzimy od 11.45 do 13.00. Dla chętnych przewidziana post-integracja przy herbacie w kawiarni Zimowego Narodowego.
Bilety kupujemy we własnym zakresie przez internet https://bilety.zimowynarodowy.pl/ (zalecana forma). Lodowisko A, tura 11.45-13.00.
Można też w kasach przed wydarzeniem, ale jest ryzyko, że zabraknie miejsc.
Nie ma zapisów na wydarzenie, kupujecie bilety przez internet lub w kasach i figlujemy:)

.

Spektakl dla dzieci

Zapraszamy dzieci od lat 4 na spektakl „O słowiku i cesarzu Pik Piku” w wykonaniu Teatru Kuffer w ramach cyklu Bajkowe Niedziele!

Adaptacja znanej wszystkim bajki Andersena mówiącej o tym, że czasem to, co małe i niepozorne okazuje się najbardziej wartościowe. A kolorowe błyskotki dają tylko chwilową radość. Opowieść o miłości i przyjaźni. Piękne lalki i chińskie dekoracje. A morał całkiem współczesny. Przedstawienie interaktywne!

Wstęp płatny 8 zł od osoby. Sprzedaż biletów w dniu spektaklu w godz. 12.00-12.55

.

Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą

Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą

W programie spektakl FABRYKA ŚNIEGU w wykonaniu teatru TRIP oraz warsztaty plastyczne.

„Fabryka Śniegu” to przedstawienie klasyczne z elementami interaktywnymi. Ukazuje ono, jak ważna jest akceptacja i szacunek względem samego siebie. Podkreśla, iż nie ma dwóch takich samych istot na świecie, przez co każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Podczas spektaklu widz przenosi się do fabryki śniegu, w której pracują Obłoczek i Sopelka, codziennie odbierając z Ziemi zamówienia na śnieg. Pewnego dnia, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi poradzić sobie z jej naprawą, nawet inżynier Złota Łapka. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach? Sprawdźcie sami. Zapraszamy.

Wstęp: 10 zł/osoba

.

Spotkanie z sowami

W niedzielę 11 lutego o godz. 14:00 zapraszamy na warsztaty z sowami.Sowia dziupla odwiedzi nas już po raz drugi. Ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć Płomykówkę i Puszczyka Zwyczajnego, a także posłuchać o sowich zwyczajach, sposobach polowania i niebezpieczeństwach, jakie zagrażają sówkom w mieście. Każde dziecko będzie mogło też poznać z bliska naszych wyjątkowych gości.

Zajęcia dla dzieci 4+
Wstęp: 30 PLN w przedsprzedaży, 35 PLN w dniu zajęć

ZAPISY: ksiegarnia@malaBuka.pl, 22-370-25-03

.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o