Darmowe eBooki z pomysłami na zabawy dla dzieci

Darmowe ebooki to świetny sposób na spędzenie czasu z dziećmi - znajdziesz tam tysiąc inspiracji!

Przygotowałam dla Was zestawienie różnych miejsc w sieci, z których możecie pobrać darmowe eBooki. Każdy z nich jest wypełniony inspiracjami na wspólny czas z dziećmi, znajdziecie w nich zarówno pomysły na zabawy, jak i prace plastyczne! Są w nich również, a jakże!, pomysły, jak zająć dziecko, kiedy chcesz odpocząć/popracować.

Pobierajcie i… korzystajcie! :)

Darmowe ebooki z kreatywnymi zabawami dla dzieci w różnym wieku:

Pomysły na zabawę dla dzieci – 100 propozycji!

Jeśli z powodu przedłużającego się pobytu w domach, zachodzicie w głowę, jak zorganizować dzieciom czas (i nie zwariować!) – mam dobrą wiadomość. Na zaproszenie Westfield Arkadia zebrałam w jednym miejscu najlepsze pomysły na zabawę dla dzieci. Wszystkie znajdziecie w BEZPŁATNYM eBooku „100 pomysłów na zabawę w domu”.

Smart Kids Planet

Na stronie Smart Kids Planet znajdziecie dwa darmowe eBooki. Pierwszy poświęcony rozwojowi dziecka i temu, jak możecie w odpowiedni sposób wspierać ten rozwój. Drugi eBook to zbiór zabaw i łamigłówek, które mogą pomóc Wam przetrwać czas kwarantanny.

Darmowe ebooki od Smart Kids Planet to kopalnia kreatywnych pomysłów dla rodziców.

Pani Swego Czasu

Pani Swego Czasu przygotowała dla Was 25 pomysłów na zabawy dla dzieci, które pozwolą Wam chwilę odetchnąć (lub…popracować), gdy dzieci będą się bawić.

Nie ma nudy

Nie ma nudy to charytatywny eBook, który możecie pobrać bezpłatnie, jeżeli wspomożecie dowolną kwotą jedną ze zbiórek na rzecz ratowania dzieci chorych na SMA. Znajdziecie w nim ponad 80 kart z różnego rodzaju zadaniami plastycznymi, logicznymi, czy ruchowymi, przygotowanymi dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Karty zostały podzielone na grupy wiekowe, a całość została przygotowana tak, by ułatwić Wam wydruk.

Dziubdziak

Na stronie dziubdziak.pl znajdziecie darmowego eBooka z aż 50 zabawami dla najmłodszych dzieci. Każda z zabaw została dokładnie opisana, razem z listą potrzebnych rzeczy. Wiele kreatywnych pomysłów, w tym na zabawy plastyczne sprzed lat (pamiętacie pieczątki z ziemniaków?! Jejku, jakie to kiedyś było fajne zajęcie!).

Darmowe ebooki z zabawami dla dzieci 0-2 lata.
Darmowe ebooki z pomysłami na zajęcia plastyczne.

Ronja.pl

Z Ronja.pl możecie pobrać eBooka, w którym zgromadzono 150 pomysłów na różnego rodzaju aktywności w duchu Montessori. Wszystko dla dzieci w wieku do 6 roku życia oraz podzielone na kategorie tematyczne. Wśród nich: Pomoce i zabawki DIY, Samodzielność dziecka, Gotowe materiały i zabawy edukacyjne. Ronja dzieli się wiedzą i inspiruje. Każdy rodzic, nawet ten początkujący w montessoriańskiej krainie, znajdzie tu dla siebie i swojego dziecka coś ciekawego!

Darmowe ebooki o Montessori.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments