Czego szukasz?

Gdzie zamówić piękny i pyszny tort w Warszawie?

Szukasz dla siebie lub swojego dziecka na urodziny tort Warszawa lub okolice? Tylko tu znajdziesz zestawienie najlepszych pracowni cukierniczych w Warszawie!

Mam dla Was coś wyjątkowo słodkiego! Torty, torty i raz jeszcze torty! Ale nie byle jakie, bo oto przed Wami zestawienie miejsc (cukierników), w których możecie zamówić idealny tort na urodziny Waszego dziecka!

W zestawieniu znajdziecie cukiernie, jak i osoby indywidualne, które wykonują torty. Każde z wymienionych miejsc wykonuje torty standardowe, jak i z uwzględnieniem alergii, czy ograniczeń pokarmowych. Dodatkowo przy każdym zaznaczyłam możliwe terminy realizacji zamówienia i średnie ceny!

Dajcie znać, który z tortów podoba się Wam najbardziej! 🙂

Torty – Warszawa i okolice:

Sweet Deco

Justyna z Sweet Deco potrzebuje minimum 7 dni na wykonanie tortu, ale najlepiej byłoby gdybyście składali zamówienia z dwu tygodniowym wyprzedzeniem. Dekoracje, jak i różnorodność smaków, czy warstw w torcie ma znaczący wpływ na jego cenę.

Średnia cena za porcje tortu waha się od 12 do 20 zł, czyli zamawiając tort dla 10 osób musicie liczyć się z wydatkiem na poziomie około 200 zł.

Niebieskie migdały

W Niebieskich Migdałach zamówienia najlepiej składać 2 – 4 tygodnie przed terminem. Z racji na dużą ilość zamówień, jeżeli chcecie zlecić tort na ostatnią chwilę, może być sytuacja, że nie będzie wolnego miejsca.

Cena za tort uzależniona jest od dwóch rzeczy. Po pierwsze jego wielkości, a dokładniej wagi. Co ważne, za wagę tortu Niebieskie Migdały uznają jego ciężar bez dekoracji. Drugim czynnikiem jest dekoracja. Tu cukiernia podchodzi do tematu bardzo indywidualnie i wycenia wszystko na podstawie szczegółowych ustaleń, traktując dekoracje jako pracę artystyczną dbają o to, by każdy wypiek był możliwie niepowtarzalny.

Przykładowy tort dla 10-15 osób w wadze do około 1,5 kg + dekoracja to koszt około 280 zł.

Sweet Things

Gosia z Sweet Things wykona dla Was tort nawet w ciągu jednego dnia, ale uprzedza, że lepiej dokonać wcześniejszej rezerwacji (która jest bezpłatna), ponieważ wybrany przez Was termin odbioru tortu, może być już zajęty.

Cena tortu zależy przede wszystkim od jego wielkości, jak i ilości zamówionych ozdób (figurek). Przykładowo tort dla 8-10 osób z jedną figurką, drobnymi zdobieniami i napisem to koszt około 200 zł.

Gladem Cakes

W Gladem Cakes tort warto zamówić minimum 2 tygodnie wcześniej. Liliya, która wykonuje torty, podkreśla, że przygotowuje je z najlepszych jakościowo składników, bez użycia jakichkolwiek konserwantów lub półproduktów.

Cena tortów zaczyna się od 110 zł za kilogram. Ręcznie robione figurki to dodatkowy koszt ustalany przy zamówieniu.

Słodko w ustach

Słodko w ustach realizuje zamówienia na torty składane nawet 7 dni przed terminem. Dodatkowo umożliwiają zarezerwowania terminu – usługa ta jest całkowicie bezpłatna. Jednakże, pamiętajcie o tym, że wszystko zależy od skomplikowania dekoracji. Zamawiając tort w Słodko w ustach, wybieracie jeden z 12 smaków. Z racji na jakościowe podejście do tematu, nie zamówimy tu tortu dla alergików.

Średnia cena tortu dla 10 osób waha się od 220 do 280 zł.

Bakin’n’Cookin

U Ani z Bakin’n’Cookin tort musicie zamówić z minimum 3-4 tygodniowym, na co warto zwrócić uwagę, bo jeżeli zrobicie to za późno, możecie spotkać się z odmową realizacji. Jeżeli jesteście stałymi klientami, możecie liczyć na fory i możliwość realizacji zamówienia nawet na ostatnią chwilę!

Kuchnia Bakin’n’Cookin nie jest bezglutenowa, dlatego, nawet jeżeli zamawiacie tort z wykluczeniem alergenów, warto pamiętać, że jego śladowe ilości mogą się w nim znaleść.

Cena za tort uzależniona jest nie tylko od dekoracji zewnętrznej, ale także jego wielkości, czy tego co znajdzie się w jego środku. Za niewielki wypiek, zapłacicie minimum 100 zł.

Lucrovani

U Krzysztofa musicie zlecić tort minimum na 4 tygodnie przed imprezą, szczególnie, jeżeli chcielibyście, żeby był bogato zdobiony. Ale jeżeli chcecie zamówić rozbudowany tort komunijny, to nawet roczne wyprzedzenie nie jest przesadą. Co do alergenów podejście jest zero-jedynkowe, a jeżeli nie ma możliwości zrealizowania wypieku bez danego składnika, to niestety, ale usłyszycie odmowę.

Głównym czynnikiem wpływającym na cenę jest oczywiście jego skomplikowanie dekoracji, a na poziom owego skomplikowania wpływają przede wszystkim figurki, które są wykonane z iście rzeźbiarską precyzją.

Zamawiając tort dla 10 osób musicie liczyć się z wydatkiem na poziomie minimum 230 zł.

Słodki łoś

Słodki los to malutka manufaktura cukiernicza, która realizuje zamówienia na torty z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Jednak, proszą o składanie zamówień dużo wcześniej. Cena tortu uzależniona jest nie tyko od tego, jak bardzo skomplikowane dekoracje wybierzecie, ale także od rodzaju kremów, czy pracochłonności. Pracownia dopiero przygotowuje przepisy na torty, które wiążą się z ograniczeniami pod względem alergenów.

Cena tortu na 10 porcji to około 150 zł.

Beżowe niebo

Jeżeli szukacie prostego tortu, bez rozbudowanych dekoracji, to zamówicie go w Beżowym niebie już z tylko 4 dniowym wyprzedzeniem, jeżeli jednak chcecie zaszaleć, to zamawiajcie minimum na tydzień wcześniej!

Cena za kilogram tortu zaczyna się od 55 do 70 zł. Wykonanie tortów uwzględniających alergie są droższe. Dodatkowo rozbudowane dekoracje zwiększają cenę. Tort dla 8 – 10 osób to koszt około 80-100 zł.

0 0 vote
Article Rating

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Share This
0

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.