Czego szukasz?

Z okazji Dnia Dziecka – rodzinna zabawa z LEGO i niezwykła wystawa w Warszawie!


Z okazji Dnia Dziecka - rodzinna zabawa z LEGO w Warszawie!


Wielka radość dla małych i dużych fanów LEGO. A tak naprawdę – aż trzy wiadomości. Sklep LEGO w Warszawie, bezpłatne zestawy klocków dla każdego i…. nie zdradzę więcej szczegółów, ale będzie się działo! Tegoroczny Dzień Dziecka w Warszawie zapowiada się wyjątkowo. Jedno jest pewne – atrakcji nie zabraknie.

W ramach cyklu Moi Mili w Westfield Arkadia zapraszam Was dziś na wpis pełen dobrych wiadomości. Nie tylko dla dzieci!

LEGO w Warszawie – dla dzieci i dla rodzin

Pierwsza radosna nowina jest taka, że już w najbliższy weekend zostanie otwarty pierwszy własny, oficjalny sklep Lego w Polsce. Gdzie? Nie może być inaczej, oczywiście w Westfield Arkadia! Razem z Leo nerwowo przestępujemy z nogi na nogę, nie mogąc doczekać się 27 maja. Salon będzie miał prawie 300 metrów powierzchni i wybór klocków, jakiego jeszcze nie znamy (m.in. dostępne w stałej sprzedaży limitowane zestawy LEGO). Będą strefy przeznaczone do swobodnego budowania, a także specjalny ekran, na którym mini-figurki LEGO będą naśladować każdy ruch znajdującego się przed nim dziecka!

I tutaj właśnie mam drugą fantastyczną wiadomość. Jako, że otwarcie sklepu wypada w weekend przed Dniem Dziecka, LEGO przygotowało coś specjalnego.

W dniach 27-30 maja na Polu Mokotowskim odbędzie się wielka, rodzinna zabawa w poszukiwanie ukrytych stworków LEGO.

Wszyscy, którzy je odnajdą i rozwiążą zagadkę, dostaną w prezencie gratisowe zestawy klocków w Oficjalnym sklepie LEGO w Westfield Arkadia. Zabawa organizowana jest w ramach kampanii LEGO Rebuild the World, która podkreśla moc dziecięcej wyobraźni i kreatywnej zabawy klockami LEGO. 

Z okazji Dnia Dziecka - rodzinna zabawa z LEGO w Warszawie!


To jednak nie koniec fantastycznych informacji. Aby umilić obchody Dnia Dziecka, Westfield Arkadia, jako najbardziej przyjazne rodzinom centrum w Warszawie, przygotowało coś ekstra. Już od poniedziałku, 24 maja, możemy bezpłatnie odwiedzić wystawę „Umysł przyłapany” zorganizowaną wspólnie z Centrum Nauki Kopernik. Wystawa to okazja, aby dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy o naszym mózgu i zmysłach. Sprawdź czy emocje mają wpływ na decyzje, jakie podejmujesz, czy można słuchać… uchem oraz jak działa pamięć krótkotrwała. My oczywiście się wybieramy, na pewno na naszym Instagramie pojawią się relacje, więc jeśli chcesz zajrzeć na wystawę, zaobserwuj profil Moi Mili.

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca w godzinach 12:00-17:30, o każdej pełnej godzinie odbywać się będą 30-minutowe pokazy dla najmłodszych klientów prowadzone przez naukowców z Centrum Nauki Kopernik. Każdy pokaz to połączone tematycznie spektakularne eksperymenty, uzupełnione wiedzą naukową i okraszone poczuciem humoru. W doświadczeniach biorą udział również widzowie.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments