Czego szukasz?

Letnie półkolonie Warszawa 2023 – przegląd najciekawszych opcji w stolicy

Letnie półkolonie Warszawa - przegląd najciekawszych opcji w stolicy

Półkolonie, na których można wykupić tylko wybrane dni? Półkolonie na żaglach? Językowe? Leśne? Cyrkowe? Wszystkie powyższe i wiele więcej! Dziś specjalna edycja Zajawki – przegląd ciekawych półkolonii w Warszawie. Przygotowana na specjalne zamówienie tych z Was, którzy szukają pomysłów na wakacyjne dni dla swoich dzieci. Oznaczcie znajomych – rodziców starszych przedszkolaków i szkolniaków, może oni też zastanawiają się jak zorganizować lato w mieście? Jeśli wiecie o turbo super półkoloniach, których nie ma w zestawieniu – piszcie śmiało. Komentarz albo priv, będę wydłużać listę o Wasze propozycje :)

Pięknego lata! I wiecie… lajki same się nie zrobią, tak? :P

Informacji o warsztatach, kursach czy wystawach skierowanych do najmłodszych, możesz szukać również w naszej grupie. Tych, którzy jeszcze nie dołączyli, serdecznie zapraszam do grupy Dziecięca Mapa Warszawy, która powstała, abyśmy mogli dzielić się informacjami i opiniami o atrakcjach dla dzieci w Warszawie i okolicach ?

.

LETNIE PÓŁKOLONIE WARSZAWA 2023:

Czy chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło wakacje mając dobrą zabawę, a przy okazji eksplorując świat i uczyć się nowych rzeczy?

Mały Geniusz, lider na rynku półkolonii organizuje w trakcie turnusów zajęcia np. z medycyny, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, zumby, prawa kosmicznego, fotografii, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, majsterkowania, salsy oraz wielu innych. Dbamy o wszechstronny rozwój, dlatego w każdym tygodniu pojawiają się zarówno zajęcia sportowe, artystyczne, humanistyczne jak i ścisłe. Mamy duże doświadczenie w opiece nad Małymi Geniuszami, ponieważ do tej pory w naszych zajęciach wzięło już udział ponad 15 tysięcy zadowolonych dzieci podczas 653 turnusów w 7 lokalizacjach w Polsce.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

 • 9 turnusów: 25 czerwca – 26 sierpnia
 • Długie godziny zajęć: 7:30 do 18:00
 • Lokalizacje: IX LO, ul. Hoża 88
 • Atrakcyjna cena już od 499 zł za turnus
 • Wyżywienie: pyszny obiad (2 zestawy do wyboru) i podwieczorek, zimne i ciepłe napoje oraz przekąski
 • Wycieczka w każdym turnusie
 • Zajęcia z mistrzami, profesjonalna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna
 • Dzieci są bezpieczne- półkonie odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty
 • Z nami Twoja pociecha jest bezpieczna. Dbamy o najwyższe standardy higieniczno-sanitarne i stosujemy się do aktualnych zaleceń sanepidu
 • Organizator to lider na rynku półkolonii. W naszych zajęciach uczestniczyło już ponad 15 tysięcy zadowolonych dzieci

CENA

PROMOCJA- ceny za turnus już od 499 zł. Możesz skorzystać z niższej ceny teraz i w późniejszym terminie w ramach wolnych miejsc zmienić datę i lokalizację turnusu.

Rabaty:

 • Więcej niż jeden turnus– 20zł zniżki na kolejne tygodnie zajęć
 • Drugie dziecko– 20 zł zniżki na obydwoje dzieci
 • Polecenie nas znajomym- 10 zł rabatu (poproś o wpisanie Twoje imienia i nazwiska w formularzu zgłoszeniowym).
 • Płatności można dokonać w formie online poprzez Przelewy24.pl lub przelewem tradycyjnym.

PROGRAM PÓŁKOLONII

W trakcie półkolonii będą się odbywać różne zajęcia

W trakcie półkolonii będą się odbywać różne zajęcia z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych, artystycznych, sportowych i umiejętności miękkich.  W programie mamy m.in. z: fotografii, prawa, szachów, sztuki wystąpień publicznych, inteligencji finansowej, technik szybkiego zapamiętywania, , gry na rurkach bum bum, dykcji i emisji głosu, pszczelarstwa, budowania pewności siebie, eksperymentów, inteligencji emocjonalnej, ogrodnictwo, języków np. gruzińskiego, japońskiego, chińskiego, reżyserii, ethno design, dziennikarstwa, egiptologii, kuglarstwa, krawiectwa, warcabów, gier matematycznych, zdrowego odżywiania, perkusji ciała, pierwszej pomocy oraz wielu innych.

Zajęcia tematyczne prowadzą Mistrzowie – specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, stypendyści, laureaci prestiżowych nagród i zwycięzcy międzynarodowych konkursów. Nasi mistrzowie to przede wszystkim pasjonaci, którzy potrafią zaszczepić w dzieciach fascynację nauką. Wielu z nich, na co dzień pracuje zawodowo, jako chemicy, wykładowcy, prawnicy, lekarze, scenografowie TVP czy muzycy czynnie koncertujący na światowych scenach. Mistrzowie sprawiają, że program półkolonii Małego Geniusza jest wyjątkowy – tylko u nas zajęcia z egiptologii poprowadzi archeolog, z astronomii naukowiec, a podstawy przedsiębiorczości dla dzieci – wykładowca SGH. Więcej na temat naszych prowadzących tutaj.

LOKALIZACJE

Nasze placówki są w dogodnej lokalizacjach w centrum Warszawy:

 • IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Hoża 88

KADRA

Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą składającą się z kierownika oraz wychowawców. Pracują u nas ludzie z pasją do dzielenia się wiedzą oraz kochające pracę z dziećmi. Dokładamy wszelkich starań podczas rekrutacji do dokładnego sprawdzania kompetencji wychowawców i zatrudniamy najlepszych.

WIEK UCZESTNIKÓW

Półkolonie dedykowane są dla dzieciom w wieku od 6 do 10 lat.

WYŻYWIENIE

Zapewniamy smaczny obiad i podwieczorek. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do wody oraz herbaty, które znajdują się w sali. Na życzenie możemy przygotować specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian.

TERMINY

Oferujemy opiekę od poniedziałku do piątku od 7.30 do 18.00.

Prowadzimy 9 turnusów półkolonii:

 • 26 czerwca – 30 czerwca
 • 3 lipca – 7 lipca
 • 10 lipca – 14 lipca
 • 17 lipca – 21 lipca
 • 24 lipca – 28 lipca
 • 31 lipca – 4 sierpnia
 • 7 sierpnia – 11 sierpnia
 • 14 sierpnia – 18 sierpnia
 • 21 sierpnia – 25 sierpnia

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MAŁEGO GENIUSZA?

 • Mamy bardzo duże doświadczenie- zorganizowaliśmy już 653 turnusów półkolonii Małego Geniusza w całym kraju. W naszych zajęciach wzięło już udział ponad 15 tysięcy zadowolonych dzieci
 • Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry- kierownika i pedagogów
 • Dbamy o bezpieczeństwo, nasze półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty
 • Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę (już od 499 zł za turnus)
 • Mistrzowie sprawiają, że program półkolonii Małego Geniusza jest wyjątkowy – tylko u nas zajęcia z egiptologii poprowadzi archeolog, z astronomii naukowiec, a podstawy przedsiębiorczości dla dzieci – wykładowca SGH. Zajęcia specjalistyczne obejmują dyscypliny artystyczne, ścisłe oraz humanistyczne.

CZEGO UCZYMY DZIECI?

Obejrzyj film z naszymi ekspertami, którzy wypowiadają się, czego warto uczyć dzieci.

Czego warto uczyć dzieci? Kompetencje XXI wieku

ZAPISY I INFORMACJE

O przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsce jest ograniczona. Zaufało nam ponad 15 tysięcy rodziców oraz wiele firm np. Onet, Nokia, PGNiG, Rossmann, Moneygram, IBM. Nie rezerwuj miejsca w ciemno, sprawdź wcześniej nasze referencje i opinie tutaj.

tel. 570 113 230

zapisy@malygeniusz.org

http://www.malygeniusz.org/polkolonie-w-warszawie-2

Przed nami niezapomniana letnia przygoda! Półkolonie w Smart Kids Planet! 🤸‍♀️ Dołącz do nas podczas jednego z dziewięciu turnusów pełnych mądrej zabawy! 🙌
Twoje dziecko marzy o tym, aby zostać Kosmonautą, Sportowcem, Podróżnikiem, a może Artystą? 🤩 U nas to wszystko możliwe! Codzienna zabawa na świeżym powietrzu, nieograniczony dostęp do dziewięciu stref pierwszego w Polsce Centrum Mądrej Zabawy, unikalne warsztaty edukacyjne, dwie wycieczki tygodniowo, zdrowe i pyszne posiłki, przygotowywane na miejscu, z możliwością dostosowania diety – a to wszystko (i wiele więcej!) w samym sercu Warszawy, pod okiem ekspertów od edutainmentu, czyli łączenia rozrywki z edukacją! 🚀

PROMOCYJNA CENA OBOWIĄZUJE TYLKO DO KOŃCA MAJA!

1099 zł dziecko/tydzień!

Odkryj z nami świat sztuki!

Półkolonie – Warszawa
Czy znaleźliście się kiedyś w obrazie Claude’a Moneta, który mogliście opuścić dopiero po rozwiązaniu kilkunastu zagadek? Czy graliście kiedyś kartami artystów, którzy posiadali supermoce, dające zdolności latania albo zamieniania wszystkiego w kwadraty? Czy stworzyliście kiedyś grę planszową, sami wymyśliliście do niej zadania, a później graliście w nią na przerwach z koleżankami i kolegami? To wszystko będzie możliwe dzięki letnim półkoloniom artystycznym w Sztukarni, organizowanym przez całe 10 tygodni wakacji.

Przez pięć dni z połączonych mocy świata sztuki i gier, indywidualnej pracy i talentów dzieci, a także z pracy zespołowej powstaną unikalne gry oraz artystyczne dzieła. Wszystkie one złożą się na niezwykłą, interaktywną wystawę.

W zależności od turnusu w świat sztuki wprowadzą Młodych Adeptów tacy artyści jak: Pablo Picasso, Marc Chagall, Vincent Van Gogh, Henri Matisse, Claude Monet czy Georgia O’Keeffe. Dzieci zainspirowane ich twórczością wykonają lub wezmą udział w grach: escape room, podchody, gra terenowa, gra planszowa, gra karciana i wiele innych.

AKTYWNE PÓŁKOLONIE W OTOCZENIU PRZYRODY!

ZORGANIZUJ DZIECKU AKTYWNE WAKACJE W OTOCZENIU PRZYRODY!

Półkolonie – zdrowie i aktywność w otoczeniu zieleni

Niech żyją wakacje!

Wakacje to dla dzieci czas radości i beztroskiej zabawy. Dla rodziców to często duże wyzwanie organizacyjne. Szukając sposobu na zapewnienie pociechom wartościowych zajęć i niebanalnych atrakcji, warto zastanowić się nad ofertą półkolonii, na których dzieci spędzając czas w grupie rówieśników, eksplorują świat, rozwijają swoje zainteresowania i zawierają nowe przyjaźnie. Ta forma wypoczynku powstała również z myślą o rodzicach, którzy bez rezygnacji ze swoich obowiązków służbowych, mogą umożliwić dzieciom spędzanie wakacji tak, jak sobie wymarzyły.

Oferta półkolonii 15 min od Warszawy

MEDINCUS Active to specjalistyczny ośrodek sportowo-rekreacyjny, zlokalizowany w malowniczym kompleksie leśno-parkowym w podwarszawskich Kajetanach. Ośrodek ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu półkolonii, a uśmiechy dzieci dowodzą, że robią to dobrze!

Zajęcia są podzielone dla dzieci w różnym wieku: dla młodszych (5-7 lat) i dla starszych (8-12 lat). Niewątpliwym atutem pobytu na terenie ośrodka jest dostęp do kameralnej przestrzeni basenowej, w której doświadczyć można komfortu niespotykanego na ogólnodostępnych basenach rekreacyjnych. Woda, dzięki zastosowaniu metody elektrolizy soli (zamiast chloru) zapewnia naturalnąkąpiel i czyste powietrze bez zapachu chloru; obfitość tlenu w wodzie oraz brak problemów z podrażnieniem skóry i oczu. Bezpieczeństwa gości w wodzie strzeże ratownik.

Wszystkie zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Ponadto w trakcie rozmaitych zadań łączy  naukę z zabawą i zdrowym stylem życia.

Więcej o półkoloniach:  https://medincusactive.pl/polkolonie-2023/

Ewelina, jedna z opiekunek półkolonii jest z wykształcenia pedagogiem i socjoterapeutką. Na co dzień pracuje w szkole podstawowej i przedszkolu. Przez wiele lat pracuje już z dziećmi na koloniach górskich i nadmorskich – poznała potrzeby i oczekiwania dzieci w czasie wakacyjnego odpoczynku. Jak sama mówi, lubi dobrą organizację i świetnie się bawić razem z powierzonymi jej pod opieką dziećmi.

„Uczestnicy mogą liczyć na szereg różnorodnych aktywności. Wśród nich znajdą się zajęcia fitness, gry i zabawy na świeżym powietrzu, animacje, a także warsztaty tematyczne dopasowane do wieku i umiejętności grupy. Bez względu na to, czy będziecie mieli okazję rozwiązywać leśne zagadki czy uczyć się z nami sztuki kulinarnej – gwarantujemy moc atrakcji i ciekawą alternatywę dla spędzania czasu przed komputerem czy telefonem. Sama już nie mogę się doczekać poznania nowych twarzy i cieszy nas, że podopieczni z ubiegłych lat także w tym roku spędzą z nami wakacyjny czas. ” – mówi.

O półkoloniach MEDINCUS Active najlepiej mówią opinie rodziców:

„Półkolonia odbywała się w pięknym otoczeniu lasu, co już na starcie wprowadzało nas w dobry nastrój. Moja córka szczególnie polubiła zajęcia taneczne, w których miała okazję popracować nad swoją koordynacją i pamięcią ruchową. W trakcie zajęć sportowych uczyła się też różnych technik i zasad gier, co pozwoliło jej na rozwijanie swoich umiejętności sportowych” – mama 9-letniej Hani.

„Moja córka szybko znalazła sobie kilka nowych koleżanek, z którymi biegała i rozmawiała w trakcie przerw. W ciągu tygodnia, w którym trwała półkolonia, moja córka niesamowicie rozwinęła się pod względem fizycznym i emocjonalnym. Była szczęśliwa, pełna energii i entuzjazmu do życia. Oczywiście, były chwile, kiedy była zmęczona, ale zawsze z uśmiechem na twarzy mówiła mi o swoich przeżyciach i nowych umiejętnościach, które zdobyła” – mama 10-letniej Irenki.

„Jako rodzic 8-letniej córki, która brała udział w półkolonii sportowej, chciałbym podziękować organizatorom na zwrócenie uwagi na szczególne potrzeby mojej córki. Na początku miałam pewne obawy, jak dziecko poradzi sobie kondycyjnie z całym dniem pełnym zajęć sportowych, ale szybko okazało się, że nie musiałam się martwić.” – mówi pani Barbara, która w tym roku również zdecydowała się zapisać córkę na półkolonie MEDINCUS Active.

A jakie atrakcje czekają na uczestników wakacyjnej przygody? Odpowiada Bartosz Michalak, kierownik organizowanych półkolonii:

Bartosz Michalak: Półkolonie MEDINCUS Active to nie tylko wypoczynek, ale i przygoda offline! Zajęcia fitness, gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także edukacyjne warsztaty sprawią, że będzie to dobry czas dla dzieci, które chcą ciekawie odpocząć w te wakacje i wrócić do domu z kieszeniami pełnymi wspomnień. Zdrowo zmęczone dzieciaki mają do dyspozycji relaksujące spacery wśród zieleni. Na wyciągnięcie ręki, w MEDINCUS’owym Mini Zoo czekają renifery, alpaki, króliki, pawie i wiele innych zwierząt! Z tego co wiem, chętnie pozują do zdjęć (Bartosz śmieje się życzliwie).

Dzieci uczestniczące w zorganizowanych wakacjach mają zapewnione posiłki, dzięki czemu mogą w pełni sił rozwijać swoje zainteresowania w ramach motywów przewodnich: Podwodny Świat, Robin Hood, Kulinarny Ekspert, Kosmiczne Przygody, Szkoła Eksperymentów, Wakacyjny Chillout itp. Program obejmuje również zajęcia artystyczne, podczas których dzieci rozwijają swoją kreatywność i zdolności manualne. Ćwiczenia umożliwią eksperymentowanie z różnymi technikami i materiałami. 

Podczas półkolonii dziecko uczy się samodzielności i radzenia sobie w grupie. Zdobywa ciekawe doświadczenia i poznaje nowych ludzi, co sprzyja jego rozwojowi psychospołecznemu.

Jeszcze nie jest za późno – zarezerwuj miejsce w turnusie tematycznym, który najbardziej przypadnie do gustu Twojemu Dziecku TUTAJ.

Magiczne Półkolonie

Magiczne Półkolonie w Białołęckim Ośrodku Kultury

Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza młodych czarodziejów i czarodziejki na lato z magią!

Podczas Magicznych Półkolonii odbędziecie niezapomniane przygody w magicznym, pełnym tajemnic laboratorium.

Pod czujnym okiem wykładowców naszej szkoły dla czarodziejów:

 • uwarzycie eliksiry zmieniające kolor,
 • wykorzystacie sproszkowane korzenie, by wydobyć z innych prawdę,
 • wyczarujecie jadalne gumochłony,
 • weźmiecie udział w pokazie jednego z najsilniejszych czarodziei wszechczasów,
 • na własne oczy zobaczycie najbardziej zaawansowane zaklęcia….

… a to nie wszystko!

Rodzicu! Podczas tygodniowego turnusu Twoje dziecko:

 • pozna fascynujący świat doświadczeń i eksperymentów chemicznych,
 • weźmie udział w warsztatach wykorzystujących prawa chemii i fizyki,
 • obudzi w sobie zainteresowanie naukami ścisłymi i zdobędzie wiedzę dzięki zabawie.

W tym roku BOK postanowił uruchomić trzy turnusy:

 • I turnus: 3 – 7 lipca, van Gogha 1, 6 – 8 lat
 • II turnus: 10 – 14 lipca, van Gogha 1, 6 – 8 lat
 • III turnus: 17 – 21 lipca, van Gogha 1, 9 – 12 lat

Aby zapisać dziecko na Półkolonie, należy wypełnić Kartę Kwalifikacyjną oraz Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, dostępne w Kasach BOK przy ul. van Gogha 1 i Głębockiej 66. Liczba miejsc jest ograniczona. Dziecko możecie zapisać również mailowo: kasa@bok.waw.pl

Koszt jednego turnusu to 860 zł za dziecko (w przypadku zapisania rodzeństwa – 810 zł).

Ważne informacje:

 • Dzieciom każdego dnia zapewniony jest obiad, który wliczony jest w cenę turnusu.
 • Rodzice mogą zgłosić preferencje oraz alergie pokarmowe.
 • Śniadania, podwieczorki oraz napoje dzieci przynoszą ze sobą.
 • W razie potrzeby, zapewniamy dzieciom dodatkowe napoje w ciągu dnia.

aktywne półkolonie dla dzieci

Lato w Powietrzu - aktywne półkolonie dla dzieci

🌞Serdecznie zapraszamy dzieci na letnie półkolonie “LATO W POWIETRZU” z Gimnastyka Powietrzna School! 🌞

W programie:
💃 nauka tańca na szarfie (Aerial Silks)
💃 nauka tańca na kole (Aerial Hoop)
💃 zajęcia z akrobatyki
🤹‍♀️ zajęcia z żonglerki i ekwilibrystyki

To nie wszystko! W trakcie każdego turnusu odbędą się 3 wyjścia w wybrane miejsca:
✅ do Stacji Grawitacji
✅ na kręgle
✅ do kina
✅ do papugarni
Atrakcje zostaną dostosowane do warunków pogodowych – będziemy o nich informować z jednodniowym wyprzedzeniem.
🚻 Dla kogo?
Półkolonie dedykowane są:
✅ dla dzieci w wieku 7- 13 lat
✅ dla dzieci w wieku 6 – 8 lat

angielski na rolkach

angielski na rolkach

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 – 12 lat na anglojęzyczne zajęcia wakacyjne w formie kameralnych półkolonii w naszej szkole na Melomanów 8.
W programie nauka jazdy na rolkach, wycieczki Rolko-busem po Warszawie oraz filmowy projekt artystyczny.

Wakacyjne Półkolonie w Tenes

Wakacyjne Półkolonie tenisowe

Zapraszamy na Wakacyjne Półkolonie w TENES 2023 🌤 – całodniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 5-15 lat 👌
➡️ 10 turnusów przez całe wakacje
➡️ 3 profile tematyczne do wyboru
➡️ bezpieczny wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty
Jesteśmy doświadczonym organizatorem – w ciągu 8 lat zorganizowaliśmy ponad 1️⃣0️⃣0️⃣ turnusów, zarówno letnich jak i zimowych półkolonii.

Półkolonie w Wawa Wake

Półkolonie Wawa Wake grupa dzieci i opiekun

Czy chcesz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje aktywnie? Wiemy, jak to zrobić! 💜🔥🌊🏖️

W tym roku organizujemy aż 9 turnusów wakacyjnych w WAWA WAKE Konstancin:
1️⃣ turnus 26.06-30.06.2023
2️⃣ turnus 03.07-07.07.2023
3️⃣ turnus 10.07-14.07.2023
4️⃣ turnus 17.07-21.07.2023
5️⃣ turnus 24.07-28.07.2023
6️⃣ turnus 31.07-04.08.2023
7️⃣ turnus 07.08-11-08.2023
8️⃣ turnus 14.08-18-08.2023
9️⃣ turnus 21.08-25-08.2023

półkolonie – sport i kultura

półkolonie letnia mikstura sport i kultura

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 6-14 lat na półkolonie w Warszawie. Jest to świetna alternatywa na spędzenie wakacyjnych dni aktywnie i w miłej atmosferze. Zapewniamy opiekę w godz. 8:00 – 16:30. Drogi Rodzicu, możesz być spokojny, Twoje dziecko będzie w dobrych rękach, a plan dnia będzie wypełniony wieloma atrakcjami.
PROGRAM “Letnia mikstura: sport i kultura”
🔹codzienne treningi doskonalące pływanie na basenie
🔹codzienne zajęcia na sali fitness
🔹Teatr Capitol: “Pinokio”
🔹Muzeum Domków dla Lalek, Gier i Zabawek
🔹kino
🔹tworzenie własnej piosenki i układu tanecznego
🔹gra terenowa z tajnym szyfrem.

Półkolonie artystyczne

Półkolonie artystyczne

Zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat na półkolonie artystyczne w Warszawa Szyje. Spędzimy ze sobą 5 dni po 8 godzin i rozwiniemy kreatywne pasje dzieci. Podczas zajęć zajmiemy się m. in. następującymi tematami:
✅ podstawy rysunku i malarstwa: poznawanie kolorów i zależności między nimi, łączenie kolorów podstawowych i poznawanie kolorów pochodnych, świetna zabawa z brudnymi od farb rączkami
✅ podstawy analizy sylwetek, analizy kolorystycznej, typów urody i pasujących do nich kolorów
✅ projektowanie ubioru – kolaż, czyli mnóstwo wycinania i naklejania z kolorowych gazet i skrawków materiał
✅ nauka szydełkowania: każde dziecko wykona prosty projekt szydełkiem, np. podkładkę pod kubek, zakładkę do książki
✅ tworzenie metodą decoupage – ozdabianie wazonów, pudełek, ramek do zdjęć
✅ lepienie figurek lub biżuterii z różnych mas: masy solnej, papierowej, porcelanowej, następnie suszenie w piekarniki i malowanie wysuszonych przedmiotów
✅ robienie mydełek glicerynowych
tworzenie drobnych akcesoriów z filcu
nauka podstaw szycia na maszynie: w jeden z dni chętne dzieci będą mogły spróbować swoich sił w pracy z maszyną do szycia
Wszystkie ćwiczenia dostosujemy do wieku uczestników zajęć.
Każde dziecko każdego dnia ma zapewniony obiad (zupa + drugie danie) oraz podwieczorek.
Przyjmujemy zapisy na 7 turnusów półkolonii!

Półkolonie w Stajni Ojcowizna

Półkolonie jazdy konno w Stajni Ojcowizna

Zapraszamy na kolejne wakacje z końmi do naszej stajni!
Zapewniamy codzienne, różnorodne zajęcia z końmi (jazda konna, praca z ziemi, woltyżerka, dla zaawansowanych wyjazdy w teren, sesja zdjęciowa z końmi, podstawy pracy naturalnej, podstawowa obsługa koni, podstawy anatomii, behawioru i psychologii – zajęcia dostosowane do wieku uczestników).
Zapewniamy 3 posiłki dziennie (II śniadanie, obiad, podwieczorek), nieograniczony dostęp do wody pitnej i herbaty, doświadczoną kadrę z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży oraz bezpieczne konie na odpowiednim poziomie wytrenowania.
Zapraszamy dzieci od 8 roku życia.
Zajęcia zaczynamy codziennie od godziny 8.00 i kończymy o godzinie 17.30 (dzieci prosimy odebrać do godziny 18.00).
Turnus trwa 5 dni (od poniedziałku do piątku).

półkolonie żeglarskie

półkolonie żeglarskie nad zalewem

Półkolonie Lion Sailing for kids to żeglarska przygoda dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-13 lat. Podczas 5-dniowego turnusu nad Zalewem Zegrzyńskim bawimy się, poznając tajniki samodzielnego pływania na łódkach Optimist i odkrywając niesamowity świat żeglarstwa. Uczymy się zasad bezpiecznego pływania, kierunków wiatru, węzłów oraz budowy łódek. Po nauce przychodzi czas na zabawę. Szukamy wtedy skarbu piratów, budujemy tratwy i tworzymy flagi dla swoich okrętów. Odbywamy też rejs po Zalewie Zegrzyńskim na łódkach Omega i pobijamy rekordy prędkości podczas przejażdżki motorówką.

Ogród Wyobraźni – półkolonie, wycieczki, warsztaty

Ogród Wyobraźni - półkolonie, wycieczki, warsztaty

Zamiast zabierać telefon, odbierać komputer, szukać blokad rodzicielskich … zapisz dziecko na PÓŁKOLONIE.Rzut beretem od domu, a całe lata świetlne od uzależniającej elektroniki. 9 tygodni bez szkoły, to naprawdę mnóstwo czasu, które warto wykorzystać na dobrą zabawę, poznanie nowych znajomych i nauczenie się czegoś nowego.

🌳 PÓŁKOLONIE

Pieńków, za Łomiankami.

Półkolonie w Zalesiu

Półkolonie organizowane w Zalesiu

3,2,1… rozpoczynamy zapisy na tegoroczne Półkolonie w Zalesiu🥰🤩🥳!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

🏠Trzy lokalizacje, w tym półkolonie tenisowe🥎,
👩‍🦰🧑‍🦰 Kadrę ciekawych ludzi, którzy lubią i potrafią pracować z dziećmi,
🏊‍♀️🚵‍♂️🎨 Moc atrakcji – basen, liczne zajęcia sportowe, prawdziwe indiańskie tipi, doświadczenia naukowe, szaleństwa w parku linowym i wiele, wiele innych ⚽️🏓🎾🎯,
🏄‍♀️ Całodzienną wizytę w parku wodnym w Zalesiu,
🍲🍜 Pyszne i sprawdzone jedzenie,
🎁 Pamiątkowy gadżet dla uczestników półkolonii,
🚌 Transport na trasie Warszawa – Zalesie Górne – Warszawa,
💲Zniżki dla rodzeństw i osób, które były u nas w poprzednich latach.

półkolonie “sportowy zawrót głowy”

półkolonie sportowe w Warszawie

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 6-14 lat na półkolonie w Warszawie. Jest to świetna alternatywa na spędzenie wakacyjnych dni aktywnie i w miłej atmosferze. Zapewniamy opiekę w godz. 8:00 – 16:30. Drogi Rodzicu, możesz być spokojny, Twoje dziecko będzie w dobrych rękach, a plan dnia będzie wypełniony wieloma atrakcjami.
PROGRAM “Sportowy zawrót głowy”
🔹codzienne treningi doskonalące pływanie na basenie
🔹codzienne zajęcia na sali fitness
🔹Stacja Grawitacja (park trampolin)
🔹kolejka grawitacyjna w Parku Szczęśliwickim
🔹Muzeum Świata Iluzji
🔹warsztaty ze zdrowego odżywiania
🔹gra terenowa z tajnym szyfrem.

Półkolonie MusicaLove

Półkolonie MusicaLove

PÓŁKOLONIE LETNIE W MUSIC HUB
“LILO I STICH” | “KRÓL LEW”
Idzie lato, a to oznacza, że ponownie ruszamy z naszymi półkoloniami w Music Hub! Będzie dużo śpiewu, tańca i oczywiście gry aktorskiej. Możecie być pewni, że dzieciaki spędzą z nami czas bardzo kreatywnie: śpiewając, tańcząc, wcielając się w rolę aktora, scenarzysty, scenografa i artysty! W te wakacje stworzymy własne adaptacje bajek “Lilo i Stich” oraz “Król Lew” (w zależności od wybranego turnus).
Przez tydzień wspaniałej zabawy pod okiem cudownych prowadzących (Pani Dagmary Gabryelskiej, Dominiki Sell-Kukułki i Alicji Pietruszki) przeniesiemy się do krainy naszej wyobraźni! U nas nie ma reguł, każdy pomysł jest mile widziany, bo przecież w głowach naszych dzieci znajdziemy najwięcej super pomysłów 🙂

półkolonie językowe w Wilanowie

półkolonie językowe w Wilanowie

Wszystko, czego Twoje dziecko w wielu 6-10 lat potrzebuje, aby zacząć mówić po francusku lub po hiszpańsku, a przy okazji spędzić cudowny tydzień z rówieśnikami pod opieką wykwalifikowanych lektorów dedykowanych do pracy z dziećmi

Powsin summer half camp

Powsin summer half camp

Powsin summer half camp

 • Full week: 700PLN
 • Individual session: 140 (Sibling discount available)
 • Start: 10:00 – Finish: 14:00
 • Ages 4 – 15

Located in Powsin Forest, our Forest School model gives children the freedom and indpendence so often lost in structured envioments. Children taking part in our camps will have the opportunity to learn all about the Forest, use tools, relax and interact in a safe, calm and positive envioment. 

Our delivery language as always is English, with our support staff on hand to translate if needed. 

Our child led activities will include:

 • Tool usage: safely learning how to use an axe, hatchet, bushcraft knife, saw, carving tool and steel.
 • Forest craft: children will practice their skills by making various items, such as a name disk and mallets.
 • Animal tracking: children will learn the basics in tracking and identifying animal tracks.
 • Flora and fauna identification: basic introduction to various plants and wildlife, uses and identification.
 • Fire safety: basic fire lays, how to start and maintain a fire safely.
 • Risk and benefit: within our free play we encourage the children to challenge themselves.
 • Additional: rope and knots, preparing a ‘leave no trace’ site, hanging hammocks and tarps, basic survival and bushcraft skills.
 • Basic Forest cooking: prepare snacks over the fire.
 • Forest Safari: Taking a deeper look at the ecosystems in the Forest. From mini-beasts to wild birds.
 • Axe throwing: Learning how to hit a target with our throwing axes.

Klub Jeździecki Dworek

półkolonie letnie 2023 Klub Jeździecki Dworek

PÓŁKOLONIE LETNIE
Zapraszamy do zapisów na PÓŁKOLONIE LETNIE 2023. W nadchodzące wakacje organizujemy 9 turnusów. Każdy tydzień wakacji, począwszy od 26 czerwca, to jeden turnus. W tygodniu 14 – 18 sierpnia półkolonii nie będzie! Na każdy turnus zapisujemy nie więcej niż 20 dzieci, w kolejności zgłoszeń.
Półkolonie trwają od 8.00 do 16.00, przy czym dodatkową opiekę możemy zapewnić od 7.00 do 8.00 i od 16.00 do 18.00. W programie jest codzienna jazda konna, zajęcia dotyczące sprzętu – w tym siodłanie koni, zajęcia dotyczące opieki nad końmi, a także gry i zabawy pod okiem wychowawcy.
Do dyspozycji dzieci jest salka kominkowa, duża altana, hala i cała stajnia. W cenie turnusu jest także dwudaniowy obiad i podwieczorek.

Półkolonie Summer Fun

Półkolonie Summer Fun dla dzieci w wieku 6-10 lat

😎☀️ Are you ready for Summer Fun? ☀️😎
▶️ Oferta wakacyjna dla dzieci w wieku 6-10 lat!
👉 Zaproś przyjaciela! Ilość miejsc ograniczona!
▶️ Kursy wakacyjne lipiec 2023 !!
🎯 Cena za turnus: 1245 zł
⌚️ Czas: pon -piątek w godzinach 9.30-15.30 ( opieka w godzinach 8.00-17.00 )
▶️ Program:
• 3 godziny angielskiego dziennie
• 2 godziny programu naukowo-rozrywkowego np. robotyka, rękodzieło, eksperymenty, sport
• dobra zabawa gwarantowana
• pełne wyżywienie ( śniadanie i obiad z dwóch dań oraz napoje )
• świetlica dla chętnych w godzinach 8.00-9.30 i 15.30-17.00 za dodatkową opłatą 225 zł
• możliwość wykupienia pojedynczego dnia w cenie 300zł, o ile będą wolne miejsca

językowe coolkolonie – offline adventure!

językowe coolkolonie offline adventure!

Chcesz by Twoje dziecko przekonało się, że można świetnie się bawić, gdy telefon jest wyłączony?

Zapraszamy na tydzień ‘bez prądu’ na Językowe COOLKOLONIE – OFFLINE ADVENTURE!

Tylko u nas Twoje dziecko:
☀ wyśle wiadomość poprzez listową sieć kolonijną
☀ weźmie udział w profesjonalnych warsztatach teatralnych
☀ przekona się, że Minecraft świetnie sprawdza się też bez prądu
☀ sięgnie do ulubionych gier podwórkowych
☀ sprawdzi w co bawili się jego rodzice
☀ zaprojektuje własną planszówkę
☀ weźmie udział w niezapomnianej rozgrywce w Chińczyka
☀ dowie się kto to są bracia Super Mario Bross
☀ rozwinie swoje supermoce językowe.

Językowe CoolKolonie.pl to świat nieograniczonej wyobraźni, nieskrępowanej zabawy, kreatywnych warsztatów, zajawek językowych i niezapomnianych chwil!

Podaruj swojemu dziecku WYJĄTKOWE i WSPANIAŁE wakacje 🙂 i zaplanuj LAT*O na CoolKoloniach!

Na uczestników czeka moc atrakcji, dzięki którym Twoja pociecha będzie długo i mile wspominać ten wyjątkowy czas!

gym generation – półkolonie w Warszawie

gym generation - półkolonie w Warszawie

KIEDY: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

DLA KOGO: 2 grupy wiekowe: dzieci w wieku 5-9 lat i dzieci w wieku 8-13 lat.

JĘZYKI: polski i angielski;

2 TRENERÓW I KIEROWNIK GYM Generation. Plus profesjonalni trenerzy do różnych dyscyplin sportowych, takich jak karate, boks czy taniec.

POSIŁKI: Drugie śniadanie, gorący obiad i podwieczorek są̨ wliczone w cenę̨. Staramy się zachować równowagę między zdrowiem, smakiem i sytością. Codziennie jemy owoce i warzywa, zupę i sałatkę. Uczymy się również poprzez gry i quizy na temat dobrego odżywiania.

CENA: 890 zł / tydzień dla członków GYM Generation, 960 zł dla pozostałych klientów all-inclusive. 10% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka z rodzeństwa / 5% zniżki – drugi tydzień. Rabaty nie są kumulatywne.

półkolonie kulinarne

PÓŁKOLONIE LETNIE DLA DZIECI W WIEKU 7-13 LAT

Godziny trwania: 9:00-17:00

Cena: 1600 zł za półkolonie

Zniżka 50 zł dla powracających lub rodzeństwa (dla drugiego dziecka).

Miejsce: Szkoła gotowania Little Chef

W programie:

 • świetna zabawa,
 • pyszne, samodzielnie przygotowane jedzenie,
 • słynne potrawy z całego świata,
 • ciekawe wycieczki,
 • spotkania z ekspertami,
 • ruch,
 • gry planszowe
 • i duużo gotowania!

Zapraszamy kucharzy między 7 a 13 rokiem życia, nawet jeśli nigdy nie gotowali, ale chcą spróbować.

Zapewniamy opiekę w godzinach 9:00-17 :00, śniadanie, lunch i obiad (przygotowane przez dzieci) oraz atrakcje. Każdy kucharz otrzymuje fartuch oraz przepisy z całego tygodnia.

Półkolonie z Klubem Perun

Półkolonie tenisowe z Klubem Perun

Wakacje się zbliżają, a wraz z nimi wracają nasze Półkolonie!
Zapraszamy Wasze dzieci do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Naszym klubie Perun ⚡️
Kiedy?
I turnus -> 26.06.2023 – 30.06.2023
II turnus -> 3.07.2023 – 7.07.2023
Dla kogo?
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 roku życia.

Superoboz – Półkolonie w Warszawie

Już w te wakacje zapraszamy na nasze letnie półkolonie dla dzieci w wieku 5-12 lat❗🥳

🔹Czy szukasz właśnie półkolonii dla dziecka, który łączy zabawę, naukę i aktywność fizyczną ❓

Nie szukaj dalej i wybierz nasz niesamowity program letnich półkolonii, który obejmuje sztuki 🥷 walki ❗️

Oferujemy szeroki zakres działań, które są idealne dla dzieci w każdym wieku. Oprócz kreatywnych projektów i gier wewnętrznych, nasz program obejmuje trening sztuk walki 🥷 prowadzony przez doświadczonych instruktorów. Twoje dzieci nauczą się samoobrony, będą budować siłę 💪 i zwinność oraz poprawią swoją koncentrację 😏 i dyscyplinę ❗️

Nasi opiekunowie starają się zapewnić bezpieczne i wspierające środowisko, w którym dzieci mogą się rozwijać i nawiązywać nowe przyjaźnie 🤝 Będą miały również okazję nauczyć się nowych umiejętności i nabrać pewności siebie dzięki naszej różnorodnej ofercie zajęć😃

Więc jeśli chcesz dać dziecku lato pełne pamiętnych wspomnień, zapisz je nasze półkolonie już dziś ❗️

Półkolonie z szyciem

Półkolonie z szyciem

Zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat na półkolonie Warszawa Szyje. Spędzimy ze sobą 5 dni po 7 godzin i rozwiniemy kreatywne pasje dzieci. Podczas zajęć zajmiemy się m. in. następującymi tematami:

Dzień 1:
– igła i nitka: kreatywne zabawy i ręcznie szyte akcesoria
– zapoznanie z maszyną do szycia, szycie pierwszych projektów
– czym jest moda?
– typy kolorystyczne, uroda a pasujące kolory

Dzień 2:
– podstawy projektowania mody:
-zapoznanie z różnymi typami materiałów (tkanina, dzianina, filc itd),
– praca z próbkami, wykorzystanie ich do projektowania kolekcji ubrań

Dzień 3:
– zdejmowanie miar
– tworzenie wykroju
– szyjemy spódniczki / poszewki na poduszki
– uczymy się nazywać praktyczne kieszonki i aplikacje

Dzień 4:
Na ten dzień należy przynieść ze sobą jak najwięcej niepotrzebnych ubrań i akcesoriów (np. stare dżinsy, bluzki), które możemy zniszczyć, pociąć i ponownie pozszywać dając im drugie życie. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się, czym jest zjawisko fast fashion, jaki ma wpływ na otaczający nas świat, środowisko, życie ludzi.
przerabianie ubrań: tworzymy coś z niczego, czyli zabawa w odzyskiwanie materiałów (przyniesione ubrania przerobimy na spódniczki, bluzki, torebki, piórniki…)
malowanie po materiale, przyszywanie koralików, guzików, cekinów: kolorowy zawrót głowy z akcesoriami pasmanteryjnymi

Dzień 5:
projekt końcowy: sukienka / bluzka z dzianiny dresowej!
uczymy się kopiować szablon, kroić i szyć dzianinę

Wszystkie ćwiczenia dostosujemy do wieku uczestników zajęć.

Każde dziecko każdego dnia ma zapewniony obiad (zupa + drugie danie) oraz podwieczorek.

Przyjmujemy zapisy na 7 turnusów półkolonii!

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Najlepsze seriale Netflix

zaburzenia integracji sensorycznej

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków - TOP 10

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil - Dziecięca Mapa Świata

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
5 lat temu

Zapraszamy na półkolonie ze Scratch, Minecraft, Robotami LegoWedo i wieloma atrakcjami w MATPLANECIE :)

Justyna
Justyna
4 lat temu

Dla wszystkich pracujących w centrum Warszawy polecam też półkolonie z gwiazdeczkowymi animacjami, dużo ruchu kreatywności i szczypta magii ;)

Edyta
Edyta
3 lat temu

Jakieś półkolonie , zajęcia dla 3 latków ?

Ewelina
Ewelina
2 lat temu

Dzien dobry, czy slyszala Pani moze o jakichs polkoloniach integracyjnych, dla dziecka, ktore jest bardzo wysoko funkcjonujace ale jednak w spektrum..? Spokojnie puscilabym syna na standardowe polkolonie, ale organizatorzy zwykle wycofuja sie na wszelki wypadek. Pozdrawiam