Czego szukasz?

Malinowo – rodzinna klubokawiarnia i sala zabaw

Malinowo to dobre miejsce dla dzieci i rodziców na ul. Kondratowicza w Warszawie.

Wiesz jak jest – wchodzisz gdzieś i albo czujesz się dobrze, albo chcesz zmykać, gdzie pieprz rośnie. To nie jest kwestia wystroju wnętrza czy powierzchni, raczej atmosfery, jaka panuje w danym miejscu. Powiem tak: Malinowo zdecydowanie umie – i w atmosferę, i w dzieci. Z przyjemnością zapraszam Was na relację z rodzinnej klubokawiarni i… nie tylko. Ale – nie uprzedzajmy faktów!

Malinowo – sala zabaw dla dzieci

Malinowo to trochę “kombajn” – i sala zabaw, i kawiarnia rodzinna i świetnie zorganizowana przestrzeń warsztatowa. Nie często odwiedzam miejsce, które robi na mnie tak dobre wrażenie.

Niech Was nie zwiedzie pustka na zdjęciach – edukacja domowa, praca zdalna i chora niania mają swoje prawa ;) W Malinowo wylądowaliśmy w środku tygodnia, w samym środku dnia. Dla mnie była to ucieczka z domu umożliwiająca pracę, bo Leo i Mila przepadli w zabawie na długie godziny. Kiedy przed 18 chciałam już wracać do domu, negocjacje trwały dłuuuugo. Wyszli, ale bardzo niechętnie.

Podczas naszej wizyty nie było nieskazitelnie czysto, ani nie panował katalogowy porządek (jak widać :P). Dla każdego rodzica to jednak znajomy widok, nie czarujmy się. Wiele warte jest poczucie, że te zabawki nie wybuchły u Was w salonie :P.

Malinowo to przestrzeń dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do 12. lat. Dzieci mogą tu wybrać między zabawą w sali zabaw, skokami i fikołkami na trampolinie. Codziennie odbywają się tu zajęcia: od sensoplastyki, przez balet i kursy językowe aż po budowanie z klocków Lego czy mini-przedszkole.

Malinowo – kawiarnia dla dzieci i rodziców

Kiedy dzieci szaleją w przestrzeni zabaw, rodzice mogą (no, przynajmniej teoretycznie :P) odpocząć. Czeka tu kilka dużych i kilka mniejszych stołów, są wygodne kanapy i pyszny napój imbirowy. Nie piłam kawy, ale pachniała aromatycznie, zakładam, że jest na podobnym poziomie jak inne napoje i dania. Podobnym, czyli… świetnym. Jedliśmy szarlotkę i gofra – świeże i pyszne, Leo prosił o dokładkę. Razem z Milą popili to lemoniadą i wrócili do budowania bardzo wysokiego zamku z klocków.

Co jeszcze dzieje się w Malinowo?

Oczywiście można tu zorganizować urodziny dla dzieci – zarówno młodszych, jak i starszych. Do wyboru są szaleństwa w sali zabaw pod opieką animatora oraz tematyczne scenariusze – inspirowane ulubioną bajką czy tematem, który obecnie fascynuje jubilata.

Malinowo mieści się przy ul. Kondratowicza 4. Czynne jest każdego dnia w godz. 10:00 – 20:00.

TUTAJ znajdziesz zebrałam w jednym wpisie najlepsze kawiarnie dla dzieci i rodziców w Warszawie!

Jeśli interesują Cię miejsca i atrakcje dla dzieci w Warszawie – dołącz do grupy Dziecięca Mapa Warszawy na Facebooku, która o nich informuje.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments