Czego szukasz?

Park of Poland – największy zadaszony park wodny w Europie – tuż za Warszawą!

Park of Poland to wspaniała atrakcja dla rodzin, powstaje niedaleko Warszawy.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Park of Poland – przecierałam oczy ze zdumienia. Nie mogłam uwierzyć, że w końcu w okolicach Warszawy powstanie miejsce stworzone z takim rozmachem! Jednak – to wszystko prawda. Powiem więcej – to nie koniec dobrych wieści! Suntango będzie największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie! Tylko pół godziny jazdy od stolicy!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o ciekawych wydarzeniach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

Park of Poland – wodny Raj pod Warszawą!

Park of Poland powstaje 60 km od Warszawy, pod Mszczonowem (pomiędzy autostradą A2 a drogą ekspresową S8). Na działce o powierzchni 20 hektarów powstanie kompleks, z którym żaden obecny w naszym kraju nie może się równać. Już całkiem niedługo będziemy mogli wybrać się na świetną wycieczkę, ja od kiedy zobaczyłam te piękne wizualizacje, praktycznie jestem już spakowana 😛

Cały park podzielony będzie na 3 różne strefy:

Saunaria, gdzie znajdować się będzie ponad 10 tematycznych saun wraz z prywatnymi gabinetami masażu, solarium i basenami mineralnymi.Strefa relaksu, w której naprawdę będzie można się odprężyć. Co ciekawe – w otoczeniu ponad 700 żywych palm (które aktualnie przechodzą już w Europie aklimatyzację). Kryty basen w słoneczne dni… będzie otwierany na ogromny ogród. W strefie wodnej zabawy Jamango miejsce znajdzie ponad 3 kilometry zjeżdżalni wodnych, w tym najdłuższa kryta zjeżdżalnia w Europie (320 metrów zjazdu!). Oprócz tego w Jamango znajdzie się 30 innych zjeżdżalni, basenów z falą, sztucznych rzekach i leniwych potokach. Najmłodszych z pewnością ucieszy wielki wodny plac zabaw, który powstaje z myślą o nich :)))Nie jest jeszcze znana dokładna data otwarcia, ale miło patrzeć, że prace przebiegają w ekspresowym tempie. Zainteresowanie, jakie na tym etapie budzi Park of Poland pokazuje, jak bardzo brakuje takich miejsc… Już całkiem niedługo, aby poczuć się jak na rajskich wakacjach, nie będzie trzeba lecieć na południe Europy – wystarczy krótka, jednodniowa wycieczka pod miasto. Czy to nie są wspaniałe wiadomości?!

.

Tych, którzy jeszcze nie dołączyli, serdecznie zapraszam do grupy Dziecięca Mapa Polski, która powstała, abyśmy mogli dzielić się informacjami i opiniami o podróżach z dziećmi.

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.