Czego szukasz?

Świąteczne wydarzenia dla całej rodziny

Grudzień ma w sobie magię. Dla mnie jest pełnego radości oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Od kiedy mam dzieci – to oczekiwanie stało się jeszcze ważniejsze. Zawsze w tym okresie pieczemy pierniki (tu link do najprostszego przepisu, z którego zawsze się udają), dekorujemy dom czy wybieramy się na wieczorny spacer, aby podziwiać piękne iluminacje miasta. W tym roku czekamy także na świąteczne wydarzenia dla całej rodziny, przygotowane przez Westfield Arkadia.

Świąteczne wydarzenia – dla każdego coś miłego!

Westfield Arkadia zaplanowało cykl świątecznych wydarzeń, podczas których zaprasza do wspólnego spędzania czasu w specjalnie przygotowanej świątecznej strefie „Święta i Emocje”. Klienci mogą odwiedzić strefy fotograficzne, wziąć udział w warsztatach, konkursach oraz koncertach. 

Tegorocznymi hasłami akcji świątecznej są #Życzliwość #Wdzięczność #Miłość, które przypominają, jak ważna jest troska o najbliższych, zwłaszcza w zabieganym okresie przedświątecznym. Westfield Arkadia chce wskazać na wartość podtrzymywania bliskich więzi, zarówno offline, jak i online. Aby ponieść dalej to wartościowe przesłanie, centrum handlowe przygotowało specjalny, świąteczny samochód, który przypomina mieszkańcom Warszawy o tych hasłach oraz zachęca do włączenia się w wydarzenia świąteczne. 

Westfield Arkadia chce włączać się w życie okolicznych mieszkańców, proponując im serię wydarzeń, które pozwolą im aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Chcemy pokazać, że przedświąteczny  czas przygotowań może być również okazją do zatrzymania się i skupieniu skupienia na relacjach z najbliższymi. Przygotowujemy ofertę tak, aby nasze centrum handlowe było atrakcyjnym miejscem spotkania i wspólnego spędzania czasu z tymi, którzy są nam najbliżsi – powiedział Sławomir Kuliński, rzecznik prasowy Westfield Arkadia. 

Przedświąteczne atrakcje dla całej rodziny 

Wydarzenia odbędą się 6 i 11 grudnia w strefie „Święta i emocje”. W świątecznej strefie na odwiedzających czeka ekspozycja Instazones, ze strefami: #DrzewoŻyczeń, #Miłość i #Wdzięczność, gdzie klienci będą mogli znaleźli odpowiedź, w jaki sposób można okazać miłość, wdzięczność i troskę najbliższym osobom. 

W kolejną sobotę, 11 grudnia, odbędą się warsztaty, na których będzie można wykonać własne instrumenty w duchu zero waste oraz posłuchać koncertu zespołu Mamy Śpiewamy. Będą mogli również odebrać świąteczny piernik biorąc udział w akcji „Piernik za zakupy”. 

Wszystkie aktywacje świąteczne prowadzone są w reżimie sanitarnym. W przypadku zmiany obostrzeń dot. COVID-19 organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu wydarzenia. 

Święta to czas radości, życzliwości i dzielenia się z innymi! 🥰 Westfield Arkadia dzieli się z nami KONKURSEM, a Wy podzielcie się z nami wyjątkowymi, świątecznymi życzeniami! 🎅🎄

📸 Zamieść zdjęcie lub film z naszej instastrefy #Miłość #Wdzięczność i #DrzewoŻyczeń wraz z hashtagami #zróbMytorazem i #westfieldarkadia pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ) oraz napisz kreatywne życzenia dla wszystkich obserwatorów! 🌟

Do wygrania 5 kart podarunkowych Westfield Arkadia o wartości 500 zł! 💸💸💸

Regulamin konkursu: https://bit.ly/3xZSHhv

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments