Czego szukasz?

Stare na nowo, czyli Tom & Jerry w Nowym Jorku!

Stare na nowo, czyli Tom & Jerry w Nowym Jorku!

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… żarcik taki, bo wróciłam myślami do swojego dzieciństwa. Pamiętam podział na wieczorynki zwykłe i te ulubione, które obejrzeć mogliśmy z bratem tylko w weekendy. Jedną z tych najbardziej zabawnych i lubianych przeze mnie był wtedy Tom&Jerry. Nie raz i nie dwa pisałam Wam, że lubię wciągać dzieci w swoje wspomnienia i odkrywać jak Leon i Mila reagują na to, co kiedyś bawiło, wzruszało czy interesowało mnie lub Tomka. Jeszcze lepsze jest odkrywanie starego w nowej odsłonie – i właśnie taka przyjemność spotkała nas w tym tygodniu. 15 listopada na kanale Boomerang zadebiutowali bowiem Tom & Jerry w Nowym Jorku – świeżutkie, ciepłe jeszcze odcinki o przygodach zgranego duetu.

Stare na nowo, czyli Tom & Jerry w Nowym Jorku!
Stare na nowo, czyli Tom & Jerry w Nowym Jorku!

Tom & Jerry w Nowym Jorku

Dlaczego tak lubimy ten serial animowany? Bo ma dwójkę przeuroczych bohaterów – zarówno Tom, jak i Jerry broją równo, ale koniec końców przecież nie sposób ich nie lubić. Kłócą się na potęgę, ale żyć bez siebie nie mogą. Podobno związki oparte na przeciwieństwach są najsilniejsze. Coś w tym jest, bo ta mysz z kotem trzymają się blisko siebie już od lat. W najnowszych odcinkach wyruszają na podbój wielkiego miasta, postanawiają odkryć Nowy Jork! Słynne duo będzie rozrabiać nie tylko w luksusowym hotelu, ale także w najbardziej znanych miejscówkach Wielkiego Jabłka. Wpadną na Broadway, odwiedzą Central Park, wpadną także do nowojorskiego metra. Będzie się działo i będzie zabawnie, tego możecie być pewni.

Stare na nowo, czyli Tom & Jerry w Nowym Jorku!
Stare na nowo, czyli Tom & Jerry w Nowym Jorku!

Cieszę się, że Leo i Mila przepadają za dwójką moich ulubieńców. Chociaż oboje zgodnie twierdzą, że są #teamjerry, to bez kota ten serial nie miałby sensu. Oni we dwoje są jak noc i dzień, jak sól i pieprz, jak… Tom&Jerry, po prostu!

Dla tych, którzy chcą poczuć klimat serialu i przypomnieć sobie szaleństwa tej dwójki:

Tom i Jerry w Nowym Jorku – emisja codziennie (od 15 listopada 2021) o godz. 16:00 na kanale Boomerang.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Olov
Olov
7 dni temu

Świetny wpis! ;) Pamiętam, że w dzieciństwie często oglądałam tę bajkę, teraz tak samo jak Ty staram się pokazywać ją moim dzieciom. W niedzielę wybieramy się na ciekawe wydarzenie, które polecam :)  „Zaczytany autobus” zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w podróż do krainy wyobraźni! SZCZEGÓŁY:
data: niedziela 28 listopada 2021r.
start o godz. 12:00 oraz o godz. 14:00
miejsce startu: Warszawa, Plac Konstytucji