Czego szukasz?

U króla Maciusia – piękna, bezpłatna sala zabaw dla dzieci

U króla Maciusia to wspaniała przestrzeń edukacji rodziny w Muzeum POLIN w Warszawie.

Czy wiecie, że Dziecięca Mapa Warszawy skończyła 3 lata?! Przez cały ten czas przemierzamy nasze miasto wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu inspirujących miejsc stworzonych z myślą o dzieciach. Czy można dalej odkrywać nowe, cudowne sale zabaw, muzea i miejsca rodzinnej rozrywki? Można! Właśnie trafiliśmy do przestrzeni edukacji rodzin U króla Maciusia!

Stolica skrywa tak wiele niespodzianek i zachwycających miejscówek, że… musiałam pójść o krok dalej. Pewnie już wiecie, że niedługo na blogu pojawi się wyszukiwarka – atrakcji, zajęć i miejsc dla dzieci w Warszawie. Intensywne prace trwają od końca zeszłego roku, mam nadzieję, że wraz z rozpoczęciem wiosny przyjdzie w tym roku nowa jakość. Wszystko po to, aby podzielić się z Wami tym, co w mieście najlepsze. Nie mogę się doczekać!

Jeśli chcecie być na bieżąco, zostawcie swój adres w formularzu, obiecuję, że o odpaleniu portalu (i o jego możliwościach) dowiecie się jako pierwsi :).

Tymczasem jednak chciałabym pokazać Wam jedną ze stołecznych perełek, nasze niedawne odkrycie. To piękna i inspirująca przestrzeń dla rodzin w Muzeum POLIN. A co najlepsze – zupełnie BEZPŁATNA!

U króla Maciusia – sala zabaw dla dzieci

“U króla Maciusia” to piękna przestrzeń zaprojektowana dla dzieci. Dla mnie to skrzyżowanie sali zabaw z przestrzenią do pracy własnej. Cudowne miejsce, które odwiedzić można w każdą niepogodę, w długie, zimowe popołudnia i wieczory. Dla kogo? Dla każdego rodzica, który chciałby się wyrwać z dzieckiem z domu i dla każdego dziecka, które lubi odkrywać nowe miejsca.

Co można robić U króla Maciusia?

Można budować z dużych, piankowych klocków. Albo rozłożyć się wygodnie i oglądać jedną z dziesiątek książek (ponad 400 tytułów!). Można czytać, rysować lub zagrać z rodzicami w planszówki, których zgromadzono tu imponującą ilość.

U króla Maciusia - piękne miejsca dla dzieci w wieku 0-10 lat.
U króla Maciusia to wspaniała, kreatywna przestrzeń edukacyjna dla rodzin.
Piankowe klocki do budowania w sali zabaw U króla Maciusia.

U króla Maciusia można zorganizować urodziny, cyklicznie odbywają się tam również warsztaty dla rodzin oraz zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych.

Wstęp do sali zabaw jest BEZPŁATNY. Rodzinna przestrzeń U króla Maciusia dedykowana jest dzieciom od urodzenia do 10 lat. Sala otwarta jest codziennie, oprócz wtorków, w godz. 15:00 – 18:00 i w weekendy w godz. 11:00 – 18:00.

Jeśli interesują Cię miejsca i atrakcje dla dzieci w Warszawie – dołącz do grupy Dziecięca Mapa Warszawy na Facebooku, która o nich informuje.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
2 lat temu

Dziękuję za fajny pomysł na weekend. Czy możecie polecić miejsce na obiad w okolicy Polin, może w samym muzeum jest stołówka/restauracja?