Wodne szaleństwo dla całej rodziny – Park Wodny Moczydło

Wodne szaleństwo dla całej rodziny - Park Wodny Moczydło

Park Wodny Moczydło znów otwarty!

Na Dziecięcej Mapie Warszawy pojawił się nowy, wspaniały punkt! Park Wodny Moczydło to największy w Warszawie (i jeden z największych w Polsce) kompleks odkrytych basenów i boisk wielofunkcyjnych. Na wszystkich spragnionych wodnej zabawy czekają tam ogromny basen rekreacyjny, basen sportowy o wymiarach 50×20 metrów, brodzik dla najmłodszych i wodny plac zabaw. Są zjeżdżalnie, elementy do wspinania, wodny tor przeszkód, “rzeka” z prądem, wodne leżaki i wiele, wiele innych atrakcji. Basen rekreacyjny ma powierzchnię prawie 3 tys. mkw i wyposażony jest w gejzery wodne, ścieżką pontonową, siatką wspinaczkową i generator fal.

 

Jest dużo miejsca do zażywania również kąpieli słonecznych, można również schronić się w cieniu wiekowych, rozłożystych drzew.

Najmłodsi mogą ponadto poszaleć na położonym nieopodal, tradycyjnym placu zabaw. Dla młodzieży i dorosłych przygotowane zostały boiska sportowe – można tu zagrać w piłkę plażową, siatkówkę i… Nie, nie mogę zdradzić wszystkiego, część musicie odkryć na własną rękę! Warto podkreślić, że duży, rekreacyjny basen jest dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Nieopodal placu zabaw przygotowana jest EMO strefa – miejsce stworzone dla matek z dziećmi, pod daszkiem znajduje się wygodny przewijak i fotel do karmienia.

Park Wodny Moczydło szczęśliwe będą też najmłodsze dzieci. Czeka na nie wspaniała zabawa w brodziku (o głębokości 40 cm), a w nim zjeżdżalnie z wiadrem napełnianym wodą, żółw do wspinaczki i zjeżdżania.

Park Wodny Moczydło widziany z lotu ptaka.

Jeśli lubicie zjeżdżalnie wodne, na Moczydle będzie mieć w czym wybierać. Oprócz kilku zjeżdżalni dla maluszków – w strefie wodnego placu zabaw, czekają tam zjeżdżalnie typu:

? Multislide – 3 tory i 15 metrów jazdy;
? Kamikadze – z otwartą rynną na prawie 8 m wysokości;
? Anakonda – długa, wijąca się na 57 metrów.

Park Wodny Moczydło – podstawowe informacje:

Park Wodny Moczydło jest czynny codziennie, w godzinach 9:00-19:00. Dobra wiadomość jest taka, że na teren ośrodka można wejść z różnych stron. W Parku znajdują się 4 kasy biletowe:
? Kasa nr 1 i 2 od strony ul. Górczewskiej;
? Kasa nr 3 od strony Al. Prymasa Tysiąclecia;
? Kasa nr 4 od strony Parku Edwarda Szymańskiego.

Adres: ul. Górczewska 69/73, Warszawa.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 22 162 73 40.

Ps. Jeśli zastanawiasz się, co ciekawego zrobić z dzieckiem w Warszawie w najbliższy weekend – znajdziesz tu zestawienie najlepszych atrakcji dla całych rodzin.

Jeśli chcesz obejrzeć filmiki nagrane dzień przed otwarcie, zapraszam Cię serdecznie na mój profil na Instagramie :)

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
2 lat temu

Czy będzie jakiś limit osób, które mogą wejść na teren ośrodka, czy wpuszczają ile się zmieści? :)