Czego szukasz?

Tajemniczy asystent zapłaci za Twoje zakupy w Arkadii!

W 2004 roku byłam świeżo upieczoną studentką psychologii. Mieszkałam za Warszawą, a obszar w okolicach ronda Babka kojarzył mi się z opuszczoną bocznicą kolejową. Nie myślałam wtedy o mężach, dzieciach i całym tym dorosłym życiu, które przyszło później nie wiadomo jak i kiedy ;). Kiedy otwarte zostało centrum handlowe Arkadia, ucieszyłam się z dwóch powodów. Miałam w końcu pod jednym dachem wszystkie najfajniejsze sklepy w mieście, po których mogłam godzinami włóczyć się z “psiapsiółami”. Po drugie – pojawiło się kino, do którego w miarę blisko mieli chyba wszyscy w mieście. Naturalnie Arkadia stała się zakupowo-towarzyskim centrum stolicy.

Dziś, w ramach cyklu Moi Mili w Arkadii, chciałabym przekazać Wam trochę informacji, obiecuję, że będą wyłącznie dobre! :)

Dziś Arkadia kończy 15 lat i dumnie nosi miano ulubionego centrum handlowego w Warszawie. Co się zmieniło przez ten czas? Ja zdążyłam emigrować na 2 lata i wrócić do Polski. Zaręczyć się, zwiedzić sporą część Azji, wziąć ślub i urodzić dwójkę dzieci. 5 razy się przeprowadziłam, skończyłam studia, jakieś kursy, 4 razy zmieniłam pracę. Arkadia też nie próżnowała. Do dziś jest największym centrum handlowym w Polsce, odwiedzanym przez ponad 20 milionów klientów rocznie. Zmieniała się nieustannie – pojawiły się nowe sklepy, restauracje, centrum przeszło też szereg modernizacji i wielką rozbudowę strefy gastronomicznej. W ubiegłym roku otwarty został przepiękny i nowoczesny plac zabaw, który z miejsca podbił serca młodych warszawiaków.

Wprowadzenie marki Westfield do Polski

Arkadia kończy 15 lat, od samego początku będąc uosobieniem sukcesu i miejscem szczególnie lubianym przez Warszawiaków. Od teraz będzie działała pod nowym szyldem – Westfield Arkadia. Dołącza do najlepszej, globalnej marki i jest jednym z 10 pierwszym centrów handlowych w Europie kontynentalnej, które pod tą marką będą istniały.

Z okazji swoich urodzin i zmiany nazwy zaplanowano wiele atrakcji i wydarzeń specjalnych.

Harmonogram atrakcji:

25 września, środa – Koncert Clean Bandit, support DJ Gromee – wydarzenie biletowane.

25-29 września, środa-niedziela – Atrakcyjne zniżki i oferty specjalneTUTAJ znajdziesz listę wszystkich promocji – m.in. zniżki do 5.10.15. (aż 30% na całą kolekcję!), promocyjne wejścia do sali zabaw Fikołki, degustacja pączków i tortów w A.Blikle oraz duże przeceny na wszystkie zabawki marki SMIKI w Smyku (a w tym wpisie znajdziesz polecane przeze mnie zabawki kreatywne, którym w miarę zgodnie ;) bawi się rodzeństwo).

26-28 września – czwartek-sobota – ścianka do zdjęć 360 stopni, wzbij się w powietrze i uwiecznij to, dzięki systemowi składającemu się z 48 aparatów fotograficznych.

26-28 września – czwartek-sobota – Tajemniczy Asystent Zakupowy może zapłacić za Twoje zakupy. Zaplanowana dzienna pula opłaconych rachunków to aż 10 000 zł.

29 września – niedziela, godzina 13:00 – Wielki Finał, Lunch z Grzegorzem Łapanowskim.

Westfield Arkadia – jakie to przyniesie korzyści dla klientów?

Co, oprócz nazwy, zmieni dołączenie do rodziny Westfield? Zyskamy dostęp do najlepszych światowych marek. Zaplanowane są koncerty i imprezy dla dzieci – w sekrecie zdradzę Wam, że prawdopodobnie jeszcze w tym roku odbędzie się wydarzenie na licencji DISNEY :))). Każdy klient może na terenie centrum korzystać z bezpłatnego i nielimitowanego Internetu.

Jeśli chodzi o oferowane usługi: profesjonalna stylistka może przejrzeć Twoją szafę lub doradzić zakup pasujących do Ciebie ubrań. Na terenie centrum Westfield Arkadia działa również wypożyczalnia gier i książek dla dzieci w wieku 2-10 lat (można je wypożyczać w recepcji). Na I. piętrze znajduje się lubiana przez maluchy przestrzeń do zabawy, z fajową, kręconą zjeżdżalnią i interaktywną podłogą.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Najlepsze seriale Netflix

zaburzenia integracji sensorycznej

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków - TOP 10

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil - Dziecięca Mapa Świata

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments