Czego szukasz?

Zaplanuj weekend 1-2.04 z Dziecięcą Mapą Warszawy

dziecięca mapa warszawy


Cieszę się z faktu, że Weekendowe Zapowiadajki Dziecięcej Mapy Warszawy przypadły Wam do gustu. Ich przygotowanie zabiera trochę czasu, ale Wasze ciepłe komentarze, maile, udostępnienia i osobiste poklepania po plecach wszystko wynagradzają. Fajnie, że jest w stolicy i jej okolicach tylu rodziców, którzy chcą ze swoimi dziećmi spędzać aktywnie czas, poznawać nowe miejsca, smaki i ludzi. W ten weekend znów sporo się będzie działo:

Ps. Techniczna wrzuta – każdy nagłówek z kolejną atrakcją (ciemnofioletowy) jest linkiem, przenoszącym do strony/profilu organizatora, gdzie uzyskacie więcej informacji, kupicie bilety lub zarezerwujecie miejsce.

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

SOBOTA

Wystawa Tulipanów w Wilanowie

Prawie 100 odmian tulipanów ułożonych w finezyjne kompozycje, kiermasz kwiatowy oraz wykłady i warsztaty przyrodnicze – pierwszy weekend kwietnia w Wilanowie będzie bardzo wiosenny. Zapraszamy na IX Wystawę Tulipanów!

TERMIN: 1–2 kwietnia 2017 r., godz. 10.00–18.00
MIEJSCE: Oranżeria Muzeum Pałacu w Wilanowie
BILETY: wstęp na wystawę bezpłatny, obowiązuje bilet do parku (5 zł – zwykły, 3 zł – ulgowy, 1 zł – dla dzieci i młodzieży od 7 do 16 lat, dzieci do lat 7 – bezpłatnie)

Polska – zobacz więcej: Weekend za pół ceny

Zaczynamy od wspaniałych wieści! W najbliższy weekend odbędzie się druga edycja akcji Weekend za pół ceny. Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w obniżonych CO NAJMNIEJ O 50% cenach. W Warszawie nie ma niestety zbyt wielu miejsc, które by się przyłączyły do akcji. Moją uwagę zwróciła oferta Łazienek Królewskich – bilety wstępu do wszystkich obiektów będą o połowę tańsze. O godzinie 11:00 i 14:00 pracownicy Łazienek Królewskich będą oprowadzać po Pałacu na Wyspie, Starej Oranżerii i Pałacu Myślewickim.

Taniej można zwiedzać również Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Sochaczewie, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu czy wykąpać się w Mszczonowskich Termach. Wszystkie atrakcje dostępne w województwie możecie wyszukać na stronie głównej akcji (fioletowy tytuł).

Supermagiczny dzień z wróżkami WINX

Zapraszamy na spotkanie z wróżkami Winx!
1 kwietnia w Galerii Atrium Promenada w Warszawie w godz. 11.00-19.00 będzie można spotkać czarodziejki z Winx Club.
Magiczna garderoba pełna będzie atrakcyjnych strojów i ozdób ze świata Winx. Po wybraniu stylizacji i ozdobieniu twarzy magicznym brokatem każda dziewczynka będzie mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubioną wróżką i od razu poprosić ją o autograf na wydrukowanym zdjęciu. Nie zabranie także innych atrakcji: będą konkursy i upominki.

1. Warsaw Impro Fest dla dzieci: Dźwiękowy Plac Zabaw

W ramach 1. Warsaw Impro Fest zapraszamy dzieci (w wieku 5-9 lat) oraz rodziców na Dźwiękowy Plac Zabaw czyli w krainie muzyki improwizowanej. Dźwiękowy Plac Zabaw to projekt muzyczny realizowany przez połączone siły – Pan i Pani Drums oraz Nowy+eren, który przybierze formę koncertu muzyki improwizowanej o charakterze happeningu. Podczas koncertów artyści używają etnicznego instrumentarium z różnych zakątków świata, naturalistycznych odgłosów i nowoczesnej elektroniki, aby w intrygujący sposób zaprezentować ideę improwizacji w muzyce. Dzieci mają przy tym doskonałą okazję, by zapoznać się z takim gatunkami muzycznymi jak muzyka etniczna, ambient czy muzyka eksperymentalna.

UWAGA! Wstęp wolny po dokonaniu rezerwacji (dsw.rezerwacje@gmail.com lub komentarz pod wydarzeniem). Pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły karnet na festiwal.

Mały Książę – spektakl Teatru Politechniki Warszawskiej

„Mały Książę” to piękna filozoficzna opowieść o dojrzewaniu młodego chłopca, miłości, przyjaźni i poszukiwaniu samego siebie. Spektakl Teatru Politechniki Warszawskiej zaś wydobywa zawartą w niej prawdę oraz mądrość na powierzchnie. Nasz główny bohater zabierze dzieci w podróż po krainie wyobraźni, jakiej długo nie zapomną! Dzięki pięknym kostiumom, magicznej muzyce oraz bajkowej grze świateł, postacie z książki ożyją na oczach widzów! Ta pouczająca opowieść oczaruje każdego małego widza, a rodzicom przypomni o tym, co jest w życiu najważniejsze!

Spektakl dla widzów od 6 roku życia.

LOKALIZACJA:
Wydział MiNI, ul. Koszykowa 75, Warszawa, Sala Rady Wydziału (parter)

Warsztaty dla dzieci z Tashka w Wola Parku

Wola Park wraz z wydawnictwem Tashka zapraszają najmłodszych na bezpłatne zajęcia plastyczne. 1 i 2 kwietnia uczestnicy będą mieli okazję przygotować wielkanocne kartki dla najbliższych.
W najbliższy weekend wydawnictwo Tashka organizuje w Wola Parku kreatywne warsztaty, podczas których dzieci będą tworzyć wspaniałe rękodzieło. Zajęciom plastycznym towarzyszyć będą bohaterowie książki „Skarpety i papiloty”. Wspólnie z uczestnikami przygotowywać będą kolorowe kartki wielkanocne.

Warsztaty są bezpłatne. Odbędą się w godzinach 12:00-14:00 na placu w okolicach sklepu SMYK.

Cudny dzień- marionetkowy koncerto-spektakl dla dzieci od lat 2+

W sobotę i w niedzielę, 1 i 2 kwietnia o godz. 12.00, zagramy koncerto-spektakl na widzów i marionetki pt. „Cudny dzień”.
według autorskiego pomysłu Ani Polarusz!
Zapraszamy rodziców i dzieci od lat 2+ 🙂

Zapraszamy na koncerto-spektakl Gęsiorka czyli Eugeniusza Genio Gęgalskiego, który jest marionetką ale żyje już własnym życiem, jak prawdziwy artysta na Scenie Elffów.

Prowadzi go wymyślona postać Ktośka, która wymyśla i tworzy marionetki. Teraz bardzo chce, żeby więcej dzieciaczków i dorosłych zobaczyło unikatowy koncert z lirycznymi piosenkami o przyrodzie, z muzyką Wolfganga Amadeusza Mozarta, podczas którego wydarzy się coś niespodziewanego…
W tym wszystkim towarzyszy jej zabawny Mimik.

Smykofonia na Grochowskiej – Co w trawie piszczy?

Wiosna objęła już świat w posiadanie. Coraz więcej czasu spędzacie na wesołych zabawach na dworze. Zatrzymajcie się teraz na chwilę i popatrzcie uważnie w dół. Posłuchajcie pieśni, piosenek i duetów o robaczkach, kwiatach i ptakach. Jeżeli mocno wytężycie wyobraźnię możecie nawet poczuć na twarzy muśnięcie ciepłego wiatru.

Wystąpią:
Dorota Szczepańska – sopran
Aneta Łukaszewicz – mezzosopran
Piotr Wawreniuk – puzon
Mirosław Feldgebel – fortepian

Koncerty poprowadzi Maria Roma Klatka, Zapraszamy na koncerty do Sali Prób Orkiestry Sinfonia Varsovia na ul. Grochowskiej 272 w Warszawie.

Bilety dla dzieci i rodziców dostępne w EMPIKACH oraz na stronie eBilet.pl w cenie 15 zł (dzieci do ukończenia 12 miesiąca życia zapraszamy bez biletu).

 

Festiwal Nauki „Skołowany weekend”

 

Jesteś uczniem podstawówki, gimnazjum bądź szkoły średniej? Interesujesz się nauką, ale chciałbyś posłuchać o innych zagadnieniach niż te omawiane w szkole? Twój głód wiedzy i dzielenia się nią cały czas Ci doskwiera? W takim razie nasz Festiwal jest właśnie dla Ciebie! Zapisując się jako uczestnik masz niepowtarzalną okazję uczestniczyć w unikalnych wykładach i warsztatach organizowanych przez członków kół naukowych z warszawskich uczelni oraz poznać wielu inspirujących i przyjaznych ludzi. Tego nie można przegapić!

Zorganizowane zajęcia dla dzieci

Rodzinne sztuki piękne – bezpłatne warsztaty

„Rodzinne Sztuki Piękne to cykl 10 interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci od 4-go roku życia i ich bliskich, oraz wszystkich osób, które chcą tworzyć muzyczną rodzinę. Na zajęcia może przyjść każdy od 4 do 100 roku życia.
Kiedy? soboty, godzina 12.00 – 13.30
Wyjątkowo najbliższa sobota 25 marca zaczynamy o 11.00.
(25 marca, 1,8,22,29 kwietnia, 6,13,20,27 maja, 3 czerwca)
Gdzie? Nowy Świat Muzyki​,
Prowadzący: Eliza Szulińska​, Bartosz Jakubowski, Koordynacja: Anka Kowalczyk
WSTĘP WOLNY!”

Mali Einsteini: Re-re kum-kum żabi świat

Mali Einsteini czyli doświadczenia i eksperymenty dla dzieci w wieku 4-9 lat.
Pytanie. Działanie. Odpowiedź.
Na każdych zajęciach Małych Einsteinów dzieci wykonują własnoręcznie eksperymenty, których efekty mogą zabrać do domu, a zdobytą wiedzę wykorzystać w przyszłości. Zajęcia pobudzają ciekawość dziecka, zachęcają do przeprowadzania własnych badań naukowych, a przede wszystkim kształtują zamiłowanie do nauki i poznawania nowych rzeczy.
Warsztaty w ramach cyklu „Sobota dla Małych i Dużych”.

Zapraszamy na brzeg jeziora, na spotkanie z żabim światem. Warsztaty, na których będziemy obserwować żywe żabki! Czy dadzą się pogłaskać? Tego nie wiemy, ale z chęcią opowiemy wam o życiu żaby. Będziecie mogli sami zaobserwować budowę ciała żaby na plastikowych modelach oraz skonstruować żabie nogi- cud natury. Będzie można szepnąć żabce coś do uszka.

 

Wielkanocne ozdoby

 

 

Już 1 kwietnia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat na bezpłatne warsztaty rękodzieła. Podczas zajęć, które poprowadzi Joanna Tumiłowicz dzieci własnoręcznie wykonają wielkanocne ozdoby. Materiałowe pisanki i zajączki będą wspaniałą ozdobą świątecznych koszyczków. Uwaga mamy ograniczoną liczbę miejsc i obowiązują zapisy pod adresem: alicja@stacjamuranow.pl.

Prosimy, aby dzieci przyszły na warsztaty wyposażone w:
1. kartonik, może być z tyłu bloku rysunkowego,
2. klej np. Wikol,
3. nożyczki,
4. skrawki kolorowych materiałów, raczej grubszych, mogą być nawet stare skarpetki,
5. kolowy kordonek (grube nici) albo włóczkę, albo tasiemki,
6. starsze dzieci – igłę z dużym oczkiem,
7. elementy zdobnicze, np. cekiny, małe guziczki, ew. kolorowe papierki.

Wiosenne Ambasadowanie

Serdecznie zapraszamy ? dzieci i ? dorosłych na pokazowe zajęcia w Ambasadzie Ruchu.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie !
ℹ️Koszt jednych zajęć to tylko 5 złotych.
ℹ️Liczba miejsc ograniczona (!)
➡️Zapraszamy do zapisów!
☎️(48) 695 804 120
?recepcja@ambasadaruchu.pl
Do zobaczenia na sali !

Warsztaty Małych Architektów (BEZPŁATNE)

„Zapraszamy rodziców z dzieciakami na bezpłatne TWÓRCZE WARSZTATY RODZINNE na Ursynowie dla dzieci od 3 do 7 lat:
Inspiracją do naszych działań będą domki, domki dla …, no właśnie dla kogo? i jakie? – zdecydują dzieci 🙂

Są to radosne i pełne pomysłów, spotkania dla dzieci i ich najbliższych. Ich celem jest budowanie bliskich, opartych na miłości i wzajemnym szacunku relacji. Poprzez twórcze formy działania będziemy angażować Was (Małych i Dużych) do pełnej humoru i pozytywnej energii wspólnej zabawy. TWÓRCZE WARSZTATY RODZINNE SĄ ZAPROSZENIEM DO WSPÓLNEGO PRZEŻYCIA JEDYNEJ W SWOIM RODZAJU PRZYGODY. Nasze warsztaty dedykowane są RODZINOM. Na spotkania zapraszamy dzieci z rodzicami, babciami, dziadkami lub innymi opiekunami. Wszyscy członkowie rodziny są mile widziani.

 

Sensozabawy / zajęcia dla dzieci i rodziców

„Sensozabawy to zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 18 miesięcy, stymulujące i rozwijające 7 systemów zmysłowych. Zmysły są podstawowymi narzędziami umożliwiającymi maluchom doświadczanie otoczenia, zdobywanie informacji i rozumienie świata. Poprzez obserwowanie, słuchanie, wąchanie, smakowanie, dotykanie czy poruszanie się dzieci uczą się o wszystkim, co je otacza, gromadząc wiedzę, która daje im poczucie bezpieczeństwa i umożliwia ciągły rozwój.
Podczas sensozabaw wspólnie będziemy pobudzać ciekawość świata i radość z eksperymentowania, rozwijać wrażliwość dotykową, zmniejszać lęk przed nieznanymi bodźcami, dostarczać wrażeń smakowych i węchowych, a przede wszystkim będziemy się świetnie bawić!
Maluchy pod okiem swoich rodziców/opiekunów sprawdzą między innymi jak szuka się skarbów w ryżu i galaretce, jak rysuje się na piasku, poczują czym są wierszyki-masażyki i jak to jest bujać się w chuście.”

 

NIEDZIELA

Charytatywny MARATON FITNESS 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym maratonie fitness, który odbędzie się 2 kwietnia. Całkowity dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na rehabilitację i diagnostykę maluszków z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego! 😉 Nasze wydarzenie rozpoczyna się już od godz 10:00 wyprzedażą garażową, zaś przygotowanie do samego Maratonu rozpocznie się od 15:00. Za stronę sportową wydarzenia odpowiada fantastyczna instruktorka fitness o olbrzymim sercu – Żaneta Kornatowska. Cegiełka za wstęp to 20 zł, zapisy w kasie ICSiR. Wydarzeniu dodatkowo towarzyszyć będzie wiele atrakcji m.in. kawiarenka, hot-dogi, kącik dla najmłodszych, malowanie buziek, plecenie warkoczyków, warsztaty z robienia ozdób wielkanocnych i wiele innych. Z wszystkiego będzie można korzystać za symboliczne „co łaska” do puszek – na rzecz IOP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa! Tam po prostu TRZEBA być! 🙂 Do zobaczenia!

Wisła nad Wawrem – spacer przyrodniczy

Zapraszamy na kolejny spcer przyrodniczy z zespołem Dzikiej Ochoty. Wyruszamy nad Wisłę!
„Tropy zwierzęce”
Jak rozpoznać mieszkańców nadwiślańskich łęgów, którzy pod osłoną nocy, cichym krokiem przemykają z miejsca na miejsce? Czy wystarczy do tego trochę świeżego błota na rzadziej używanej ścieżce? Na zajęciach wcielimy się w tropicieli i oglądając tropy spróbujemy dowiedzieć się kto stąpał obok nas, kto chodzi na całych stopach, a kto tylko na palcach, jak wygląda trop jelenia, a czym różni się od niego trop dzika. Jeżeli będziemy mieli szczęście może uda nam się natrafić na odcisk bobrzej stopy?
KOSZT 10 pln dorosły, 5 pln dziecko do lat 13 r.ż
Zapisy konieczne!: 503 344 803, aredzisz@wck-wawer.pl

Bajkowo-cyrkowe warsztaty dla dzieci

Drogie dzieciaki (i rodzice), DZIKO się dzieje 🙂 W nadchodzący weekend w DsW w sobotę 1. Warsaw Impro Fest dla dzieci: Dźwiękowy Plac Zabaw czyli w krainie muzyki improwizowanej, a w niedzielę Bajkowo-cyrkowe warsztaty dla dzieci czyli Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Są jeszcze wolne miejsca – zapraszamy i przypominamy o rezerwacji miejsc na każdą wybraną imprezę.

Holi Color Flashmob

Przyłączmy się wszyscy do RADOŚCI płynącej z KOLORÓW, aby cieszyć się SZCZĘŚCIEM i darowaniem miłych NIESPODZIANEK innym.

Festiwal Holi staje się coraz bardziej popularny w Europie, ale również w innych częściach świata. Poczujmy więc radość, jaką daje uczestnictwo w takim wydarzeniu. Nie męczmy się ćwiczeniem skomplikowanych układów choreograficznych do jakiejś piosenki i nie martwmy się, czy wszystko się uda. Po prostu zatańczmy w stylu dowolnym, gdy rozsypywany w powietrzu kolorowy proszek holi będzie tworzył niepowtarzalny klimat tej imprezy. Serdecznie zapraszamy Was, Wasze Rodziny i Przyjaciół – przyłączcie się do tego wydarzenia. To zabawa dla całej rodziny, nie ma limitu wieku dla osób, które chcą wziąć udział we flash mobie. Wszyscy są mile widziani!

Pokażmy siłę kolorowego święta w Polsce. Zbierzmy jak najwięcej osób, by dołączyły do kolorowego, freestylowego flashmoba.

GDZIE: Plac Zamkowy
KIEDY: 2 kwietnia 2017 (niedziela)
GODZINA: 14.00
WSTĘP: wolny
UBRANIE: biała koszula / koszulka / kurtka itp

Zorganizowane zajęcia dla dzieci

Czytowisko Słuchowisko w Trele Morele

 

„Wysłuchamy krótkiego opowiadania, dowiemy się jak dbać o książki, wykonamy małą zabawę plastyczną.
Tego dnia od godziny 12 Księgarnia Kangurek poprowadzi WYMIENIALNIĘ KSIĄŻEK także uczestnicy mogą przynieść „oczytaną” już książeczkę i wymienić ją na inną ? oczywiście będzie można też zakupić zupełnie nowe książki na kiermaszu.

Życie codzienne na stacji kosmicznej

 

Życie codzienne na stacji kosmicznej w stanie nieważkości nieustannie nas fascynuje i zaskakuje. Astronauci przebywający tam muszą korzystać ze specjalnych urządzeń, często niezwykle pomysłowych i opartych na zaawansowanych technologiach. Zajrzymy do zakamarków stacji kosmicznej i przekonamy się jak żyją astronauci i astronautki, co i jak jedzą, jak się myją, jak pracują, jak spędzają wolny czas i… trudno nie wspomnieć o ubikacjach wartych 20 milionów dolarów każda.

Prezentację ilustrowaną zdjęciami i krótkimi filmami z życia astronautów poprowadzi pracownik Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk.

Pokaz przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. UWAGA! Prosimy przestrzegać wieku uczestników, dzieci młodsze nie będą wpuszczane na salę.
UWAGA! Bilety wyłącznie w sprzedaży internetowej na naszej stronie! Nie prowadzimy sprzedaży przed pokazem.

 

Koncert dla niemowląt i małych dzieci – MeloMaluchy

Koncert z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych metodą Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do 3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu. Będzie nam miło gościć maluszki z rodzicami na pierwszym koncercie w Mary Poppins’ House Saska Kępa. W miłej, swobodnej atmosferze zaprosimy Was do zabawy przy muzyce na żywo. Będziemy wspólnie śpiewać, mówić wierszyki, tańczyć i słuchać muzyki oraz bawić się melodią i rytmem. Zamiast na prawdziwej scenie będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach. Każdy będzie mógł napić się wody i otrzyma małą niespodziankę na pamiątkę. Koncert poprowadzą Anka Natalicz i Basia Habisiak. Dwie mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki. Bilety na koncert w cenie 15 zł od osoby można zarezerwować lub kupić wysyłając wiadomość na adres mailowy: melozajecia@gmail.com, w odpowiedzi dostaniecie wszelkie informacje. Ze względu na lokalowe ograniczenia – prosimy o rezerwację miejsc.

DATA: niedziela 9.kwietnia 2017 godz. 10:00 i 11:30

 

Wielkanocne Stroiki – warsztaty dla wszystkich

Rodzinne warsztaty rękodzielnicze, podczas których pod okiem wykwalifikowanej instruktorki własnoręcznie przygotujecie stroiki wielkanocne. Każdy z Was dostanie doniczkę i jajko! Świąteczny Zestaw Idealny ? W ramach zapotrzebowania indywidualnego możecie nimi:
– rzucać na odległość
– rzucać do celu
– rozbić na głowie
– zrobić bitwę na jajka
– wykonać slalom między doniczkami
– ułożyć wieżę

Dla chętnych rozdamy również farby, pędzle, świecidełka, tasiemki, wstążki, koronki, rafię i zieleninę aby mogli wszystko ozdobić i skomponować całość ?

 

ATRAKCJE „STAŁE”

Papugolandia 

Otworzone dwa tygodnie temu miejsce, gdzie każdy ma szansę stanąć oko w oko z papugą. A nawet z setką papug, z wielu gatunków. Ciekawe doświadczenie dla ludzi w absolutnie każdym wieku (jak widać na zdjęciu bawiłam się wyśmienicie :D). TUTAJ znajdziecie relację i sporo zdjęć z naszej wizyty w Papugolandii.

 

Galeria Figur Stalowych

Jak dla mnie to miejsce jest jakąś sytuacją totalną. Wprawiło mnie w zachwyt nad ludzkimi zdolnościami, kreatywnością i pracowitością. Świat bywa taki zdumiewający… Generalnie historia jest taka, że w Pruszkowie jest skup złomu. Ogromny teren i dużo, dużo metalowych odpadów. Byłaby to opowieść o zwyczajnym złomowisku, gdyby nie to, że Pracownikom trochę się nudziło w pracy. Pomiędzy dostawami przywożonymi przez ciężarówki, wymyślili, że coś wyrzeźbią. A że jedynym w okolicy dostępnym surowcem była stal – długo nad wyborem się nie zastanawiali…

Resztę relacji z naszej wizyty znajdziecie TUTAJ.

Wielka Makieta Kolejowa

Na PGE Stadionie Narodowym można oglądać największą w Polsce i jedną z największych w Europie makiet kolejowych. Wybraliśmy się tam z Milą i Leonem w ubiegły weekend i Leny wyszedł bardzo zadowolony. Wystawa otwarta jest codziennie w godzinach: 10 – 20, a bilety można kupić w kasie na miejscu lub przez Internet: https://ekobilet.pl/makieta-city.

Teatry dla dzieci

W momencie publikacji wpisu, we wszystkich wymienionych teatrach były jeszcze bilety:

 

Kino

  • kino 6D, czyli poczujcie razem z dzieckiem historię wszystkimi zmysłami! Nasza relacja z wizyty TUTAJ. A bilety kupicie na miejscu, przy czym dobrze jest zarezerwować je telefonicznie. Wszystkie szczegóły na stronie: http://www.stacjainnywymiar.pl/
  • Misiowe poranki w Kinie Iluzjon (sobota) i Wisła (niedziela) – organizator pisze tak: „Misiowe Poranki – to rodzinne artystyczne warsztaty dla dzieci. Podczas zabaw z ogromnym Misiem w kinie Wisła,  wykonujemy specjalnie opracowane zadania, prowadzone przez animatorów wielu dziedzin sztuki, każde zajęcia poprzedzone są około 30 minutową projekcją bajek.  Nasze kino to nie multipleksy, tylko u nas w każdy weekend na dzieci czeka ogromy Miś i animatorzy z nowym tematem zabaw. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej rodzinnej atmosferze. Na zajęciach dzieci dostają Misiowy Paszport w którym zbierają pieczątki co 6 stempelków odbierają nagrody od naszych przyjaciół firmy Granna, Nasza Księgarnia i innych przyjaciół Misia. Zapraszamy do rodzinnej zabawy.”. Więcej informacji na stronie: http://www.misioweporanki.pl/
  • Kino Praha – rodzinne poranki artystyczno-filmowe. W najbliższą niedzielę – powitanie wiosny, detale: http://www.kinopraha.pl/cykl/praha-dzieciom-rodzinne-poranki
  • Kino Muranów, czyli klasa sama w sobie. „Kacper i Emma” – zbliża się wyjątkowy dzień w życiu Kacpra – pierwsza wizyta w nowym przedszkolu. Jak go przetrwa? Pomoże mu w tym nieodłączny przyjaciel – pluszowy Leo i pewna odważna i rezolutna dziewczynka o imieniu Emma. Pierwszy dzień szybko okaże się udany, ale to dopiero początek niezapomnianych przygód.

.

Jeśli szukasz najświeższych pomysłów i inspiracji na spędzanie czasu, wpadnij na nasz INSTAGRAM 🙂

0 0 vote
Article Rating

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OlaK
OlaK
3 lat temu

Fajnie, że ciągle się coś w tym naszym stołecznym mieście dzieje 🙂 Mój syn lubi aktywnie spędzać czas i nieustannie się czegoś nowego uczyć. W tym roku zapisałam go również do sporteum.pl na Białołęce na sportowo półkolonie. Dzieci kuzynki tam jeżdżą i z tego co opowiadały to były zachwycone. Ośrodek jest ogrodzony. teren aż 2ha i to pod ochroną. do tego codziennie lekcje językowe z angielskiego, zajęcia sportowe. do wyboru m.in. siatkówka,koszykówka tenis, mini golf, nawet park linowy, oczywiście też pod nadzorem opiekunów. Cieszę się, że dzieci mają teraz tyle możliwości rozwoju.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Share This
0

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.